Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Reef Hotel

Keňa, Nyali

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 13 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Reef
Počasí
27 °C - Možnost deště
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Dovolená s dětmi Exotické zájezdy

Poloha

Reef Hotel ***, Nyali, severní pobřeží: Hezký, aktivní hotel se 134 pokoji a je umístěn přímo na pláži, 18 km od letiště v Mombase a pouhých 10 km od centra města.

Popis

Reef Hotel ***, Nyali, severní pobřeží: 2 restaurace, 3 bary, obchody, 2 sladkovodní bazény a dětský bazén, jacuzzi, dětský klub, diskotéka, kosmetické a kadeřnické služby, masáže a lázně za poplatek, konferenční místnost, prádelna za poplatek, hlídání dětí za poplatek, internetová kavárna. 1,5 km od hotelu se nachází golfové hřiště Nyali.Písčitá s výskytem korálů (cca 500 m od břehu). Doporučujeme obuv do vody. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Sport a zábava

Reef Hotel ***, Nyali, severní pobřeží: Centrum vodních sportů (potápění, rybaření, lodě s proskleným dnem, kajaky, šlapadla, windsurfing), tenisové kurty, plážový volejbal, kurty na líný tenis, biliár, vodní aerobik, stolní tenis, šipky, večerní animace (disko, taneční večery, živá hudba, atd.).

Ubytování

Reef Hotel ***, Nyali, severní pobřeží: Koupelna s WC, klimatizace, telefon, trezor za poplatek, TV, balkon.Možnost ubytování 2 dospělých se 2 dětmi na pokoji. Výhled na moře.

Stravování

Reef Hotel ***, Nyali, severní pobřeží: Polopenze, za příplatek plná penze nebo All Inclusive – strava formou bufetu.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně, odbavení 2 hodiny před plánovaným odletem.

Den 2: PŘÍLET DO MOMBASY: Přílet do Mombasy. Uvítání a transfer mikrobusem do hotelu dle výbě ru. Pobyt se snídaní, polopenzí, plnou penzí či s programem All Inclusive. Nocleh.

Den 3: POBYT U MOŘE: Pobyt u moře se snídaní, polopenzí, plnou penzí či s programem All Inclusive. Volno na koupání, opalování, vodní sporty či šnorchlování s pozorováním korálů, které se v hojném počtu vyskytují necelých 500 m od pobřeží, takže během odlivu je možné dojít pěšky až k útesu a pozorovat bohatý podmořský život (boty do vody nutné). Doporučujeme safari a fakultativní vý le ty. Lze navštívit Mombasu a její staroby lé centrum, dále jsou velmi oblíbené výlety na ostrov Wasini s pozorováním delfínů, rybaření a další výlety.

Den 9: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště v Mombase a odlet do Prahy. Přílet do Prahy

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Keňa v lokalitě Nyali nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat