Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotelový komplex Iberostar Ensenachos

Kuba, Cayo Ensenachos

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 12 dní, 13 dní
Doprava Letecká
Počasí
25 °C - Možnost bouřky
25 °C - Možnost bouřky

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Popis

Iberostar Ensenachos *****, Cayo Ensenachos: 5 restaurací (z toho 4 a la carte), grill bar na pláži, Gourmet restaurace pouze pro hosty z Grand Village Sutes, 5 barů, konferenční místnost, salon krásy, obchod se suvenýry, lékařská služba (24 hod.), miniklub (pro děti 4-12 let). Hotelový komplex je rozdělen do 3 částí: PARK SUITES pro rodiny s dětmi, SPA SUITES pouze pro klienty starší 18 let a GRAND VILLAGE SUITES pro klienty starší 14 let.Dlouhá pláž s jemným bílým pískem přímo u hotelu.

Ubytování

Iberostar Ensenachos *****, Cayo Ensenachos: Koupelna s WC, fén, klimatizace, sat. TV, CD a DVD přehrávač, telefon, trezor, kávovar, minibar, žehlička a balkon či terasu.Na pokoji PARK SUITES lze ubytovat maximálně 2 dospělé a 2 děti, na pokoji SPA SUITES maximálně 3 dospělé starší 18 let, na pokoji GRAND VILLAGE SUITES maximálně 3 dospělé starší 14 let. Příplatek za pokoje SPA SUITES 500,- Kč/osoba/noc, příplatek za pokoje GRAND VILLAGE SUITES 2.400,- Kč/osoba/noc.

Stravování

Iberostar Ensenachos *****, Cayo Ensenachos: All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy i večeře formou bufetu v hlavní restauraci, snacky a neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů (24 hod.).

Sport a zábava

Iberostar Ensenachos *****, Cayo Ensenachos: Bazén s jacuzzi, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, All Inclusive zahrnuje: tenis, aerobik, šipky, fitness, basketbal, plážový volejbal, sauna, vodní sporty - windsurfing, kajak, potřeby na šnorchlování, animační programy. Za poplatek: lázeňské terapie, potápění, masáže, motorové vodní sporty, hlídání dětí.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odbavení 2,5 hodiny před odletem. Přílet do Varadera. Uvítání na letišti, transfer do hotelu na ostrově Cayo Santa Maria či Cayo Ensenachos, nocleh.

Den 2: POBYT NA OSTROVĚ CAYO SANTA MARIA ČI CAYO ENSENACHOS: Pobyt v hotelu na panenských ostrovech s programem All Inclusive, který zahrnuje snídani, oběd i večeři formou švédských stolů, občerstvení během dne, neome zenou konzumaci nealkoholic kých i alkoholických nápojů místní výroby včetně vynikajících místních koktejlů a širokou nabídku sportovních aktivit a nemotorizovaných vodních spor tů. Během dne i večer hotely pořádají animační programy pro hotelové hosty včetně hlídání dětí. Díky izolovanosti od civilizace je pobyt na Cayo Santa Maria či Cayo Ensenachos ideální pro vyznavače poklidné dovolené. 11. den ODLET DO PRAHY

Den 2: Snídaně. Transfer na letiště ve Varaderu, odlet do Prahy.

Poloha

Iberostar Ensenachos *****, Cayo Ensenachos: Luxusní hotelový resort se nachází na privátním ostrůvku Cayo Ensenachos u severního pobřeží Kuby.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Kuba v lokalitě Cayo Ensenachos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat