Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Royalton Cayo Santa Maria

Kuba, Cayo Santa Maria

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 12 dní, 13 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotelový resort Royalton Cayo Santa Maria
Počasí
23 °C - Oblačno
23 °C - Oblačno

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Sport a zábava

Royalton Cayo Santa Maria *****, Cayo Santa Maria: 2 bazény, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, All Inclusive zahrnuje: tenis (v sousedním hotelu Memories Paraiso & Azul), fitness (v El Pueblo la Estrella), bezmotorové vodní sporty - windsurfing, kajak, šlapadla, katamaran. Za poplatek: lázeňské terapie, motorové vodní sporty.

Ubytování

Royalton Cayo Santa Maria *****, Cayo Santa Maria: Koupelna s WC, fén, klimatizace, stropní ventilátor, sat. LCD TV, telefon, trezor (zdarma), kávovar, minibar, žehlička a balkon či terasu.Na pokoji lze ubytovat maximálně 2 dospělé osoby.

Stravování

Royalton Cayo Santa Maria *****, Cayo Santa Maria: All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy i večeře formou bufetu v hlavní restauraci, snacky a neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů (24 hod.).

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odbavení 2,5 hodiny před odletem. Přílet do Varadera. Uvítání na letišti, transfer do hotelu na ostrově Cayo Santa Maria či Cayo Ensenachos, nocleh.

Den 2: POBYT NA OSTROVĚ CAYO SANTA MARIA ČI CAYO ENSENACHOS: Pobyt v hotelu na panenských ostrovech s programem All Inclusive, který zahrnuje snídani, oběd i večeři formou švédských stolů, občerstvení během dne, neome zenou konzumaci nealkoholic kých i alkoholických nápojů místní výroby včetně vynikajících místních koktejlů a širokou nabídku sportovních aktivit a nemotorizovaných vodních spor tů. Během dne i večer hotely pořádají animační programy pro hotelové hosty včetně hlídání dětí. Díky izolovanosti od civilizace je pobyt na Cayo Santa Maria či Cayo Ensenachos ideální pro vyznavače poklidné dovolené. 11. den ODLET DO PRAHY

Den 2: Snídaně. Transfer na letiště ve Varaderu, odlet do Prahy.

Poloha

Royalton Cayo Santa Maria *****, Cayo Santa Maria: Nově postavený luxusní hotelový resort určený pouze pro páry starší 18 let.

Popis

Royalton Cayo Santa Maria *****, Cayo Santa Maria: Dlouhá pláž s jemným bílým pískem přímo u hotelu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Kuba v lokalitě Cayo Santa Maria nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat