Vyhledat zájezd

Hotel Brisas Guardalavaca

Kuba, Guardalavaca

Strava All inclusive, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Počasí
32 °C - Oblačno
32 °C - Oblačno
Cena za osobu od 58 490 Kč

Dostupných: 23 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Popis

Brisas Guardalavaca ***, Kuba-Guardalavaca: 4 restaurace, grill, 7 barů, dětský klub, salon krásy, diskotéka, lékař.Hotel leží přímo u nádherné pláže s bílým pískem lemované kokosovými palmami. Lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu bez poplatku.

Sport a zábava

Brisas Guardalavaca ***, Kuba-Guardalavaca: 2 tenisové kurty, plážový volejbal, basketbal, stolní tenis, vodní sporty (kajak, šlapadlo, katamarán), biliár, 2 bazény s brouzdalištěm, fitness, jacuzzi, sauna, kurzy tance, animace. Za poplatek motorové vodní sporty, masáže, jízda na koni, internet, hlídání dětí.

Ubytování

Brisas Guardalavaca ***, Kuba-Guardalavaca: Koupelna/WC, fén, klimatizace, SAT TV, telefon, trezor (za poplatek), minibar, balkon či terasa.Max. 3 osoby na pokoji v hlavní budově nebo 3 osoby a 1 dítě (2 osoby a 2 děti) v bungalovu.

Stravování

Brisas Guardalavaca ***, Kuba-Guardalavaca: All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy i večeře formou bufetu, neomezená konzumace nealko a místních alkoholických nápojů.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha, odbavení 2 hodiny před plánovaným odletem. Přílet do Holguinu, uvítání na letišti, transfer do vybraného hotelu v Guardalavaca, Playa Pesquero nebo Playa Esmeralda. Ubytování, nocleh.

Den 2: POBYT V GUARDALAVACA: Pobyt ve vybraném hotelu v Guardalavaca s programem All Inclusive, který zahrnuje snídani, oběd i večeři formou švédských stolů, občerstvení během dne, neomezenou konzumaci nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby včetně vynikajících místních koktejlů a širokou nabídku sportovních aktivit a nemotorizovaných vodních sportů. Během dne i večer hotely pořádají animační programy pro hotelové hosty včetně hlídání dětí. Provincie Holguin je místem, kde se Kryštof Kolubus poprvé na Kubě vylodil, najdete zde nádhernou neporušenou přírodu s kopci pokrytými hustými borovicovými lesy, vodopády a jezery poblíž města Mayarí a turistická střediska Guardalavaca, Esmeralda a Playa Pesquero se skvělými plážemi s velmi jemným bílým pískem a křišťálově čistou vodou. Guardalavaca je proslulá svým bohatým podmořským světem a je vyhledávanou oblastí pro šnorchlování a potápění. Je to také perfektní výchozí místo pro poznání východní Kuby, doporučujeme zejména návštěvu Santiaga de Cuba, města, proslulého svými karnevaly, nebo Baracoa, kde můžete ochutnat tu nejlepší horkou čokoládu na Kubě.

Den 8: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště v Holguinu a odlet zpět do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat