Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Paradisus Rio De Oro

Kuba, Guardalavaca, Playa Esmeralda

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní
Doprava Letecká
Počasí
31 °C - Oblačno
31 °C - Oblačno
Cena za osobu od 74 490 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Luxusní dovolená

Popis

Paradisus Rio de Oro *****, Playa Esmeralda: 5 restaurací, grill-bar u bazénu, plážová restaurace s barem, lobby bar, kadeřnictví, diskotéka, lékařská služba.S bílým pískem u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma.

Sport a zábava

Paradisus Rio de Oro *****, Playa Esmeralda: 3 tenisové kurty, squash, stolní tenis, lukostřelba, badminton, šipky, biliár, aerobik, vodní sporty (kajak, windsurfing, katamarán), 2 bazény, fitness, jacuzzi, sauna, kurzy tance a španělštiny, animace. Za poplatek motorové vodní sporty, potápění, masáže, lázeňské terapie, internet.

Ubytování

Paradisus Rio de Oro *****, Playa Esmeralda: Koupelna/WC, fén, župany, klimatizace, SAT TV, telefon, trezor, minibar, kávovar, CD, žehlička, balkon či terasa.Na pokoji max 3 osoby.

Stravování

Paradisus Rio de Oro *****, Playa Esmeralda: All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy i večeře formou bufetu, neomezená konzumace nealko a místních alkoholických nápojů (24 hod.).

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha, odbavení 2 hodiny před plánovaným odletem. Přílet do Holguinu, uvítání na letišti, transfer do vybraného hotelu v Guardalavaca, Playa Pesquero nebo Playa Esmeralda. Ubytování, nocleh.

Den 2: POBYT V GUARDALAVACA: Pobyt ve vybraném hotelu v Guardalavaca s programem All Inclusive, který zahrnuje snídani, oběd i večeři formou švédských stolů, občerstvení během dne, neomezenou konzumaci nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby včetně vynikajících místních koktejlů a širokou nabídku sportovních aktivit a nemotorizovaných vodních sportů. Během dne i večer hotely pořádají animační programy pro hotelové hosty včetně hlídání dětí. Provincie Holguin je místem, kde se Kryštof Kolubus poprvé na Kubě vylodil, najdete zde nádhernou neporušenou přírodu s kopci pokrytými hustými borovicovými lesy, vodopády a jezery poblíž města Mayarí a turistická střediska Guardalavaca, Esmeralda a Playa Pesquero se skvělými plážemi s velmi jemným bílým pískem a křišťálově čistou vodou. Guardalavaca je proslulá svým bohatým podmořským světem a je vyhledávanou oblastí pro šnorchlování a potápění. Je to také perfektní výchozí místo pro poznání východní Kuby, doporučujeme zejména návštěvu Santiaga de Cuba, města, proslulého svými karnevaly, nebo Baracoa, kde můžete ochutnat tu nejlepší horkou čokoládu na Kubě.

Den 8: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště v Holguinu a odlet zpět do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat