Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Playa Costa Verde

Kuba, Guardalavaca, Playa Pesquero

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní
Doprava Letecká
Počasí
32 °C - Oblačno
32 °C - Oblačno
Cena za osobu od 59 990 Kč

Dostupných: 5 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Luxusní dovolená

Poloha

Playa Costa Verde ****, Playa Pesquero: Hotel se nachází uprostřed tropické zahrady, poblíž písečné pláže.

Popis

Playa Costa Verde ****, Playa Pesquero: 5 restaurací, 8 barů, dětský klub (pro děti od 4 do 12 let), butik, salon krásy, konferenční místnost, internet, hotelový lékař, diskotéka.S jemným bílým pískem 150 metrů hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma.

Sport a zábava

Playa Costa Verde ****, Playa Pesquero: Tenis, plážový volejbal, stolní tenis, vodní sporty (kajak, šlapadlo, windsurfing, katamarán, plachtění, šnorchlování), bazén, dětský bazén, fitness, 2 jacuzzi, aerobik, basketbal, kurzy tance a španělštiny, animace. Za poplatek motorové vodní sporty, masáže, potápění.

Ubytování

Playa Costa Verde ****, Playa Pesquero: Koupelna/WC, fén, klimatizace, SAT TV, telefon, trezor (za poplatek), minibar, žehlička, CD přehrávač, kávovar, balkon nebo terasa.Na pokoji lze ubytovat maximálně 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé + 2 děti.

Stravování

Playa Costa Verde ****, Playa Pesquero: All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy i večeře formou bufetu, neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha, odbavení 2 hodiny před plánovaným odletem. Přílet do Holguinu, uvítání na letišti, transfer do vybraného hotelu v Guardalavaca, Playa Pesquero nebo Playa Esmeralda. Ubytování, nocleh.

Den 2: POBYT V GUARDALAVACA: Pobyt ve vybraném hotelu v Guardalavaca s programem All Inclusive, který zahrnuje snídani, oběd i večeři formou švédských stolů, občerstvení během dne, neomezenou konzumaci nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby včetně vynikajících místních koktejlů a širokou nabídku sportovních aktivit a nemotorizovaných vodních sportů. Během dne i večer hotely pořádají animační programy pro hotelové hosty včetně hlídání dětí. Provincie Holguin je místem, kde se Kryštof Kolubus poprvé na Kubě vylodil, najdete zde nádhernou neporušenou přírodu s kopci pokrytými hustými borovicovými lesy, vodopády a jezery poblíž města Mayarí a turistická střediska Guardalavaca, Esmeralda a Playa Pesquero se skvělými plážemi s velmi jemným bílým pískem a křišťálově čistou vodou. Guardalavaca je proslulá svým bohatým podmořským světem a je vyhledávanou oblastí pro šnorchlování a potápění. Je to také perfektní výchozí místo pro poznání východní Kuby, doporučujeme zejména návštěvu Santiaga de Cuba, města, proslulého svými karnevaly, nebo Baracoa, kde můžete ochutnat tu nejlepší horkou čokoládu na Kubě.

Den 8: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště v Holguinu a odlet zpět do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat