Vyhledat zájezd

Hotel Inglaterra

Kuba, Havana

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
INGLATERRA 4****
Inglaterra 4****
Počasí
30 °C - Jasno
Cena za osobu od 50 800 Kč

Dostupných: 39 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Popis

HOTEL INGLATERRA 4****: Chcete se procházet starou Havanou? Správnou volbou je tento hotel, přímo v srdci historické Havany, naproti „Parque Central”, jen pár kroků od slavného divadla „Gran Teatro de La Habana”. Byl slavnostně otevřen roku 1875. Je národní kulturní památkou a jedním z nejstarších a nejklasičtějších hotelů ve městě. Disponuje 83 klimatizovnými pokoji (z nichž 3 pokoje jsou vyšší kategorie - suites) s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, bezpečnostním trezorem, satelitní televizí a telefonem. Pro milovníky kávy a kreolského jídla je zde restaurace „El Colonial” a „Café El Louvre”. Lobby bar je hotelovým hostům k dispozici 24 hodin denně. Na střešní terase se nachází bar s grilem s nádherným panoramatickým výhledem na město. Hotel dále disponuje směnárnou, internetem a obchůdky se suvenýry, ale i zbožím denní potřeby. Zapůjčit automobil pro výlety do okolí lze přímo na recepci hotelu.

Stravování

Bohatá snídaně s výběrem z teplého a studeného bufetu, různé druhy nápojů. Možnost dokoupení polopenze.

Program

1.den
Přílet do Havany v odpoledních hodinách (cca 18.00 lokálního času).
Přivítání s česky mluvícím průvodcem. Transfer do hotelu v Havaně. Welcome drink. Ubytování.
2.,3., 4., ... (Počet dní/nocí dle zvoleného termínu zájezdu).
Volné dny s možností využití fakultativních výletů.
Poslední den
Volný dopolední program. 15:00 - 18:00 transfer na letiště José Martí v Havaně.
20:15 - odlet z Havany s Air France či v 18:55 se Swiss Air směr Praha. Přílet následující den.

Ostatní

Asistence česky mluvícího delegáta s možností nákupu fakultativních.

Poloha

Havana

Byla založena v roce 1519 a brzy poté se stala hlavním městem ostrova. Město je plné architektonických památek a zajímavých míst nesoucí stopy dějin ostrova.  Až do druhé poloviny 18. století byla Havana obklopena vysokou zdí, která patřila k obrannému systému proti útokům pirátů. Ještě dnes jsou vidět její pozůstatky. Díky své geografické poloze byla Havana centrem námořního obchodu mezi Evropou a Amerikou.  Město rychle zbohatlo a stalo se centrem dějin a kultury.   Havana je na seznamu chráněných památek UNESCO a patří mezi nejvýznamnější představitele amerického baroka.  Při návštěvě dnešní Havany nesmíte opomenout navštívit národní galerii ("Museo de Bellas Artes"), balet ("Ballet Nacional de Cuba"), koncerty klasické a populární hudby. Mezi další zajímavosti patří: náměstí "Plaza de la Revolución", "Cabaret Tropicana", "Malecón" (promenáda) a "La Rampa" (moderní centrum).  Obyvatelé jsou usměvaví, temperamentní a přátelští.

Ubytování

Disponuje 83 klimatizovnými pokoji (z nichž 3 pokoje jsou vyšší kategorie - suites) s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, bezpečnostním trezorem, satelitní televizí a telefonem.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat