Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Velký okruh Kubou

Kuba, Kombinace destinací

Strava All inclusive, Dle programu, Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 20 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Další názvy
Cuba Autentica - poznávací okruh Kubou + pobyt na Cayo Santa Maria
Havana / Varadero - Hotel Copacabana / Hotel Turquesa
Havana/ Varadero (Copacabana 3* / Aguas Azules 3*/Sunbeach 3*)
Hotel Copacabana + Hotel Brisas Trinidad Del Mar
...
Cena za osobu od 21 900 Kč

Dostupných: 229 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Poznávací zájezdy

Stravování

Dle programu

Program

1. DEN Odlet z Prahy do Havany. Po příletu transfer do hotelu v Havaně. Večeře.

2. DEN Snídaně. Půldenní prohlídka kubánské metropole Havany s obědem. Projdete historickou částí Havany, uvidíte havanskou katedrálu, hotel Ambos Mundos, kde byl ubytován Ernest Hemingway. Ve večerních hodinách možnost navštívit vystoupení nejznámějšího kubánského kabaretu Tropicana (fakultativně, možno zakoupit v destinaci). Večeře v hotelu.

3. DEN Snídaně. Navštívíte botanickou zahradu Soroa. Dále budete pokračovat do oblasti Vi~nales, kde je soustředěno nejvíce tabákových plantáží na Kubě. V jeskyni Cueva del Indio se projedete na malé loďce. Oběd. Navštívíte také Mural de la Prehistoria, monumentální dílo na jedné skále mogotu. Návrat do Havany. Večeře v hotelu.

4. DEN Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Santiaga de Cuba nebo Holguinu. Po příletu transfer do hotelu a večeře.

5. DEN Snídaně. Celodenní prohlídka města Santiago de Cuba, historické centrum – hlavní náměstí Parque Central Carlos Manuel de Césped, katedrála a řada paláců, muzeum Diega Velázqueze, věznice Cuartel Moncada, pevnost Castillo del Morro San Pedro de la Roca, perla španělské obranné architektury, s expozicí Muzea pirátství. Oběd. Během odpoledního programu navštívíte nejznámější kubánské poutní místo – baziliku Cobre. Večeře v hotelu.

6. DEN Snídaně. Pokračování do města Bayamo. Prohlídka a projížďka na koňských povozech, tradičním dopravním prostředku. Oběd. Přejezd do oblasti Playa Santa Lucia, jejíž pláže patří mezi nejkrásnější na severním pobřeží Kuby. Večeře v hotelu.

7. DEN Snídaně. Návštěva koloniálního města Camaguey, které bývá také někdy nazýváno městem kostelů. Oběd. V odpoledních hodinách pokračování do města, které bylo zapsáno na seznam světového dědictví lidstva UNESCO. Večeře v hotelu.

8. DEN Snídaně. Návštěva jedné z přírodních rezervací pohoří Escambray s pěší túrou pralesem. Oběd. Prohlídka historické části města Trinidad, během níž navštívíte hlavní náměstí Plaza Mayor, muzeum Romantico, kostel Nejsvětější trojice a okusíte místní koktejl La Canchanchara. Pokračování do města Cienfuegos, nazývaného Kubánci „perla jihu“.

9. DEN Snídaně. Jeden z největších zážitků na vás čeká během dopoledního programu. V delfináriu Cienfuegos navštívíte show cvičených delfínů. Prohlídka centra Cienfuegos, kde uvidíte divadlo Terry, katedrálu, hlavní park a okolní ulice s řadou budov v neoklasicistickém stylu. Oběd. Pokračování na ostrov Cayo Santa María.

10.–14. DEN Pobyt na ostrově Cayo Santa María v hotelu s all inclusive.

15. DEN Transfer na letiště. Odlet do Prahy.

16. DEN Přílet do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat