Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Malý okruh Kubou + Memories Paraiso Azul

Kuba, Kombinace destinací

Strava All inclusive, Dle programu, Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 16 dní, 17 dní, 20 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Další názvy
Cuba Autentica - poznávací okruh Kubou + pobyt na Cayo Santa Maria
Havana / Varadero - Hotel Copacabana / Hotel Turquesa
Havana/ Varadero (Copacabana 3* / Aguas Azules 3*/Sunbeach 3*)
Hotel Copacabana + Hotel Brisas Trinidad Del Mar
...
Cena za osobu od 13 100 Kč

Dostupných: 168 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Poznávací zájezdy

Stravování

Dle programu

Program

1. DEN Odlet z Prahy do Havany. Po příletu transfer do hotelu v Havaně. Večeře v hotelu.

2. DEN Snídaně. Půldenní prohlídka kubánské metropole Havany s obědem. Projedete hlavními havanskými čtvrtěmi a třídami a zavedeme vás do historické části Havany, zapsané na seznam UNESCO. Oběd. Možnost navštívit továrnu na výrobu doutníků (doplácí se na místě 10 CUC/osoba, prohlídka možná pouze v některých termínech). Večeře v hotelu. Ve večerních hodinách možnost navštívit vystoupení nejznámějšího kubánského kabaretu Tropicana (není zahrnuto v ceně).

3. DEN Snídaně. Tento den poznáte nezapomenutelné přírodní scenérie západní části Kuby. Navštívíte oblast Soroa s vodopády a botanickou zahradou, odkud budete pokračovat do údolí Vi~nales, kde je soustředěno nejvíce tabákových plantáží na Kubě. Zvláštností této oblasti jsou strmé mogoty, skalnaté vápencové útvary, které jsou vzájemně propojeny říčkami a jeskyněmi. V jedné z nich se projedete na malé loďce. Oběd. Navštívíte také Mural de la Prehistoria, monumentální dílo na jedné skále mogotu, které představuje obraz evolučního vývoje života na Kubě. Návrat do Havany. Večeře v hotelu.

4. DEN Snídaně. Z kubánské metropole Havany se přesunete do Guamá, kde navštívíte krokodýlí farmu, projedete se na člunech po Jezeře pokladů a na jednom z ostrovů si prohlédnete malý skanzen jedné z předkolumbovských kultur – Tainů. Oběd. Odpoledne pokračování do oblasti známé Zátoky sviní (zastávka na šnorchlování v Karibiku) a poté do města Cienfuegos, nazývaného Kubánci „perla jihu“. Ubytování v Cienfuegos, večeře v hotelu.

5. DEN Snídaně. Přejezd do města Trinidad, které bylo zapsáno na seznam UNESCO. Oběd. Navštívíte hlavní náměstí Plaza Mayor, jeden z městských paláců z 18. stol., muzeum Romantico, kostel Nejsvětější trojice a samozřejmě nebude chybět ani ochutnávka místního koktejlu La Canchanchara, který byl pojmenován podle baru, kde se podává. Ubytování v Trinidadu nebo Topes Collantes. Večeře v hotelu.

6. DEN Snídaně. Během dopoledne návštěva jedné z přírodních rezervací pohoří Escambray. Cesta v terénních vozech horskými vesničkami, následuje pěší túra pralesem, během níž poznáte kromě nezapomenutelných scenérií i rozmanitou faunu a flóru této oblasti, zastávka u vodopádů s možností koupání. Oběd. Pokračování na korálový ostrov Cayo Santa María.

7.–10. DEN Pobyt u moře, 5 nocí v Memories Paraiso Azul.

11. DEN Transfer na letiště. Odlet do Prahy.

12. DEN Přílet do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat