Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Nacional/Hotel Iberostar Playa Blanca/Hotel Barceló Solymar

Kuba, Kombinace destinací

Strava Dle programu
Ubytování Hotel
Doprava Letecká

Exotické zájezdy Luxusní dovolená

Popis

Hotel Nacional *****, Havana: 3 restaurace, 5 barů, vše v koloniálním stylu, populární kabaret Le Parisien, obchody se suvenýry, kadeřnický salon, internet.
Hotel Iberostar Playa Blanca ****, Cayo Largo: Pokoje v 23 dvoupodlažních budovách. V areálu naleznete 4 restaurace, 3 bary, 2 bazény, dětský bazén.Hotel leží přímo u pláže s jemným bílým pískem.
Hotel Barceló Solymar ****, Varadero: 6 restaurací, 5 barů, dětský koutek, salon krásy, turistické centrum.Rozlehlá pláž s jemným bílým pískem, přímo u hotelu.

Poloha

Hotel Nacional *****, Havana: Nejslavnější hotel v Havaně se nachází nedaleko pobřežní třídy Malecon, 10 min. jízdy od historického centra Havany.
Hotel Iberostar Playa Blanca ****, Cayo Largo: Moderní hotelový komplex s 306 pokoji je ideálním místem pro poklidnou dovolenou a pro milovníky potápění.
Hotel Barceló Solymar ****, Varadero: Moderní hotelový komplex s 525 pokoji nedaleko centra Varadera.

Sport a zábava

Hotel Nacional *****, Havana: 2 bazény, fitness centrum, sauna, tenisové kurty, masáže (vše za poplatek).
Hotel Iberostar Playa Blanca ****, Cayo Largo: Jacuzzi, 2 tenisové kurty, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, basketbal, fitness centrum, sauna, dětský koutek, obchod se suvenýry, turistické centrum, půjčovna kol, potápěčské centrum, centrum vodních sportů - zdarma kajaky, kánoe, windsurfing, katamarány. Za poplatek masáže, přístup k internetu, salón krásy. Hotel organizuje animační programy, lekce tenisu a tance salsa.
Hotel Barceló Solymar ****, Varadero: 2 bazény, jacuzzi. All Inclusive zahrnuje: tenis, hřiště na volejbal, fitness centrum, saunu, luko střelba, centrum vodních sportů: zdarma: kajaky, šlapadla, windsurfing, katamarány. Animační programy, lekce tenisu, tance salsa, španělštiny.

Ubytování

Hotel Nacional *****, Havana: Koupelna s WC, fénem, klimatizace, satelitní TV, minibar, trezor (za poplatek).Na pokoji lze ubytovat maximálně 2 dospělé osoby + 1 dítě nebo 3 dospělé osoby.
Hotel Iberostar Playa Blanca ****, Cayo Largo: Koupelna s WC, klimatizace, TV, minibar, telefon, trezor, fén, balkón nebo terasa.Na pokoji lze ubytovat max. 2 dospělé os. + 2 děti nebo 3 dospělé os.
Hotel Barceló Solymar ****, Varadero: Koupelna s WC, nastavitelná klimatizace, TV, minibar, telefon, rádio, trezor, fén, rychlovarná konvice, balkón či terasa.Na pokoji lze ubytovat max. 2 dospělé osoby + 1 dítě nebo 3 dospělé osoby.

Stravování

Hotel Nacional *****, Havana: Snídaně formou bufetu.
Hotel Iberostar Playa Blanca ****, Cayo Largo: All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy i večeře formou bufetu v hlavní restauraci, snacky a neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů během dne.
Hotel Barceló Solymar ****, Varadero: All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy i večeře formou bufetu, nealko a místní alkoholické nápoje během dne. Možnost večeře a la carte.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně, odbavení 2 hodiny před plánovaným odletem. Přílet do Havany v odpoledních ho­dinách. Uvítání na letišti, transfer do Varadera do hotelu dle výběru. Nocleh.

Den 2: POBYT VE VARADERU: Pobyt ve Varaderu s programem All Inclusive, který zahrnuje snídani, oběd i večeři formou švédských stolů, občerstvení během dne, neomezenou konzumaci nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby včetně vynikajících místních koktejlů a širokou nabídku sportovních aktivit a nemotorizovaných vodních sportů. Volno na koupání, opalování, vodní sporty. Fakultativně doporučujeme návštěvu koloniální Havany či výlet katamaránem na Crucero del Sol či výlet na motorovém člunu Jungle Tour.

Den 6: VARADERO - CAYO LARGO: Brzký transfer na letiště v Havaně a vnitrostátní přelet z Havany na letiště Cayo Largo. Transfer do vybraného hotelu na ostrově Cayo Largo. Nocleh v hotelu dle výběru.

Den 7: POBYT NA OSTROVĚ CAYO LARGO: Pobyt v hotelu na panenském ostrově Cayo Largo s programem All Inclusive, který zahrnuje snídani, oběd i večeři formou švédských stolů, občerstvení během dne, neomezenou konzumaci nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby včetně vynikajících místních koktejlů a širokou nabídku sportovních aktivit a nemotorizovaných vodních sportů. Během dne i večer hotely pořádají animační programy pro hotelové hosty včetně hlídání dětí. Díky izolovanosti od civilizace je rovněž pobyt na Cayo Coco ideálním místem pro vyznavače poklidné dovolené. Oba ostrovy jsou vyhlášeny jako Národní přírodní rezervace.

Den 11: CAYO LARGO - HAVANA: Snídaně. Transfer na letiště a vnitrostátní přelet do Havany. Okružní jízda Havanou, transfer do hotelu. Individuální volno. Možnost individuální pěší procházky centrem historické Havany nebo napří­klad návštěva mezinárodně uznávaného kabaretu Tropi­ca­na (cca 75,- CUC). Nocleh.

Den 12: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Odpoledne transfer na letiště a odlet z Havany zpět do Prahy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Kuba v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat