Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Nacional/Hotel Melia Cayo Coco/Hotel Barceló Solymar

Kuba, Kombinace destinací

Strava Dle programu
Ubytování Hotel
Délka pobytu 12 dní, 13 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Nacional/Hotel Melia Buenavista/Hotel Barceló Solymar

Exotické zájezdy Luxusní dovolená

Poloha

Hotel Nacional *****, Havana: Nejslavnější hotel v Havaně se nachází nedaleko pobřežní třídy Malecon, 10 min. jízdy od historického centra Havany.
Hotel Melia Cayo Coco *****, Cayo Coco: Luxusní resort pouze pro turisty starší 18 let nedaleko korálového útesu. Ubytování je v 250 pokojích v 53 dvouposchoďových bungalovech v zahradě (standard) a nad lagunou (superior).
Hotel Barceló Solymar ****, Varadero: Moderní hotelový komplex s 525 pokoji nedaleko centra Varadera.

Popis

Hotel Nacional *****, Havana: 3 restaurace, 5 barů, vše v koloniálním stylu, populární kabaret Le Parisien, obchody se suvenýry, kadeřnický salon, internet.
Hotel Melia Cayo Coco *****, Cayo Coco: Rozlehlá, bílá písečná pláž, přímo u hotelu.4 restaurace, 4 bary (lobby bar otevřen 24 hodin denně), diskotéka, turistické centrum, velký bazén.
Hotel Barceló Solymar ****, Varadero: 6 restaurací, 5 barů, dětský koutek, salon krásy, turistické centrum.Rozlehlá pláž s jemným bílým pískem, přímo u hotelu.

Sport a zábava

Hotel Nacional *****, Havana: 2 bazény, fitness centrum, sauna, tenisové kurty, masáže (vše za poplatek).
Hotel Melia Cayo Coco *****, Cayo Coco: Jacuzzi, sauna, fitness centrum, minigolf, tenisové kurty, volejbal, stolní tenis, centrum vodních sportů - zdarma k dispozici kajaky, šlapadla, potřeby k šnorchlo - vání, plachtění. Hotel organizuje animační programy.
Hotel Barceló Solymar ****, Varadero: 2 bazény, jacuzzi. All Inclusive zahrnuje: tenis, hřiště na volejbal, fitness centrum, saunu, luko střelba, centrum vodních sportů: zdarma: kajaky, šlapadla, windsurfing, katamarány. Animační programy, lekce tenisu, tance salsa, španělštiny.

Ubytování

Hotel Nacional *****, Havana: Koupelna s WC, fénem, klimatizace, satelitní TV, minibar, trezor (za poplatek).Na pokoji lze ubytovat maximálně 2 dospělé osoby + 1 dítě nebo 3 dospělé osoby.
Hotel Melia Cayo Coco *****, Cayo Coco: Koupelna s WC, nastavitelná klimatizace, TV, minibar, telefon, trezor, fén, balkón či terasa.Na pokoji lze ubytovat maximálně 3 dospělé osoby. Ubytování dětí není možné. Ubytování v bungalovu nad lagunou (superior) za příplatek 1.900,- Kč/os./noc.
Hotel Barceló Solymar ****, Varadero: Koupelna s WC, nastavitelná klimatizace, TV, minibar, telefon, rádio, trezor, fén, rychlovarná konvice, balkón či terasa.Na pokoji lze ubytovat max. 2 dospělé osoby + 1 dítě nebo 3 dospělé osoby.

Stravování

Hotel Nacional *****, Havana: Snídaně formou bufetu.
Hotel Melia Cayo Coco *****, Cayo Coco: All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy i večeře formou bufetu, snacky a neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů během dne.
Hotel Barceló Solymar ****, Varadero: All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy i večeře formou bufetu, nealko a místní alkoholické nápoje během dne. Možnost večeře a la carte.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha, odbavení 2 hodiny před plánovaným odletem. Přílet do Havany v odpoledních ho dinách. Uvítání na letišti, transfer do Varadera do hotelu dle výběru. Nocleh.

Den 2: POBYT VE VARADERU: Pobyt ve Varaderu s programem All Inclusive, který zahrnuje snídani, oběd i večeři formou švédských stolů, občerstvení během dne, neomezenou konzumaci nealkoholických i alkoholic kých nápojů místní výroby včetně vynikajících místních koktejlů a širokou nabídku sportovních aktivit a nemotorizovaných vodních sportů. Volno na koupání, opalování, vodní sporty. Fakultativně doporučujeme návštěvu koloniální Havany či výlet katamaránem na Crucero del Sol či výlet na motorovém člunu Jungle Tour.

Den 6: VARADERO - CAYO COCO: Brzký transfer na letiště v Havaně a vnitrostátní přelet z Havany na letiště Cayo Coco. Transfer do vybraného hotelu na ostrově Cayo Coco nebo Cayo Guillermo. Nocleh v hotelu dle výběru.

Den 7: POBYT NA OSTROVECH CAYO COCO ČI CAYO GUILLERMO: Pobyt v hotelu na panenském ostrově Cayo Coco či Cayo Guillermo s programem All Inclusive, který zahrnuje snídani, oběd i večeři formou švédských stolů, občerstvení během dne, neome zenou konzumaci nealkoholic kých i alkoholických nápojů místní výroby včetně vynikajících místních koktejlů a širokou nabídku sportovních aktivit a nemotorizovaných vodních sportů. Během dne i večer hotely pořádají animační programy pro hotelové hosty včetně hlídání dětí. Díky izolovanosti od civilizace je rovněž pobyt na Cayo Coco ideálním místem pro vyznavače poklidné dovolené. Oba ostrovy jsou vyhlášeny jako Národní přírodní rezervace.

Den 11: CAYO COCO - HAVANA: Snídaně. Transfer na letiště a vnitrostátní přelet do Havany. Okružní jízda Havanou, transfer do hotelu. Individuální volno. Možnost individuální pěší procházky centrem historické Havany nebo napří klad návštěva mezinárodně uznávaného kabaretu Tropica na (cca 75,- CUC). Nocleh.

Den 12: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Odpoledne transfer na letiště a odlet z Havany zpět do Prahy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Kuba v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat