Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Brisas Santa Lucía

Kuba, Playa Santa Lucia

Hotel Brisas Santa Lucía (hlavní fotografie)
  • Hotel Brisas Santa Lucía (fotografie 2)
  • Hotel Brisas Santa Lucía (fotografie 3)
  • Hotel Brisas Santa Lucía (fotografie 4)
  • Hotel Brisas Santa Lucía (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 12 dní, 13 dní
Doprava Letecká
Počasí
30 °C – Déšť
Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Poloha

TRINIDAD - SANCTI SPIRITUS: Centrální provincie Sancti Spíritus se pyšní privilegiem dvou z prvních sedmi měst založených na ostrově v 16. století prvním kubánským guvernérem Diegem Velázquezem de Cuéllar: Espíritu Santo a Santísima Trinidad. Obě byla založena v roce 1514 a jméno prvního z nich nese celá provincie. Jde o úrodné území, kde nalezneme jedno z nejvýznamnějších pohoří Sierra del Escambray a kde jsou též klidné a zároveň nejkrásnější karibské pláže okolo poloostrova Ancón. Ačkoliv samo hlavní město provincie nabízí řadu významných historických památek, je to bezpochyby Trinidad, právem nazývaný město-muzeum, kde se nachází jeden z nejúplnějších a nejlépe zachovaných koloniálních komplexů na americkém kontinentě, vyhlášený památkou UNESCO v roce 1988. Toto město zve k procházce po klidných dlážděných ulicích a početných náměstích, k objevování historie na každém kroku, pečlivě chráněné v půl tuctu muzeí nebo v rozsáhlých panských domech z 18. a 19. století s balustrádami, verandami a mřížemi z tepaného kovu a střechami z kreolských tašek, kde je cítit stejná atmosféra, jakou zažili cestovatelé již před staletími, například německý vědec Alexander de Humboldt.

Ubytování

BRISAS SANTA LUCÍA 4****: Hotelový areál leží v tropické zahradě přímo na bílé písečné pláži „Santa Lucía”, 90 km severně od města „Camaguey”. Skládá se ze 412 pokojů s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, klimatizací, lednicí, trezorem a satelitní televizí. V celém resortu jsou hotelovým hostům k dispozici v rámci programu all inclusive 3 restaurace a 3 bary, snack bar otevřen 24 hodin denně. V hotelu nechybí venkovní bazén a brouzdaliště pro děti, fitness centrum, salón krásy, miniklub s celodenním  programem pro děti. V rámci denních či nočních animačních programů probíhají kurzy salsy či španělštiny, aerobik, diskotéka, plážové sporty a různé hry. Na hotelové pláži je možné využít širokou škálu vodních nemotorizovaných sportů, například šnorchlování, vodní lyže, nebo plavbu katamaránem. Hotel má 24 hod. recepci, zdravotnickou službu, v lobby hotelu internet, obchůdek se suvenýry, prádelnu a hlídané parkoviště.

Stravování

V celém resortu jsou hotelovým hostům k dispozici v rámci programu all inclusive 3 restaurace a 3 bary, snack bar je otevřen 24 hodin denně.

Program

1. DEN

Přílet do Havany v odpoledních hodinách. Přivítání s česky mluvícím průvodcem. Transfer do hotelu v Havaně. Ubytování.

2. DEN

Transfer na letiště José Martí. Přílet na letiště Ignacio Agramonte, Camagüey. Transferletiště - hotel v Santa Lucía. Ubytování. 3., 4., 5., 6., 7., ... (Počet dní dle zvoleného termínu) Volný program - relaxace na panenských plážích s možností využití animačních programů hotelu s programem ALL INCLUSIVE v hotelu Brisas Santa Lucía 4**** PŘEDPOSLEDNÍ DEN Transfer na letiště Ignacio Agramonte, Camagüey. Přílet do Havany na letiště José Martí. Transfer do hotelu, ubytování na poslední noc. POSLEDNÍ DEN Volný dopolední program. V odpoledních hodinách transfer na letiště José Martí v Havaně. Odlet směr Praha. Přílet následující den. ASISTENCE ČESKY MLUVÍCÍHO DELEGÁTA NA TELEFONU (SÍDLÍ V HAVANĚ A VARADERU).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Kuba v lokalitě Playa Santa Lucia nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat