Vyhledat zájezd

Hotel Barceló Arenas Blancas

Kuba, Varadero

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 12 dní, 13 dní
Doprava Letecká
Počasí
31 °C - Oblačno
31 °C - Oblačno
Cena za osobu od 78 990 Kč

Dostupných: 2 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Dovolená a golf

Poloha

Hotel Barceló Arenas Blancas ****, Varadero: Hotel se nachází uprostřed tropické zahrady, vedle hotelu Barcelo Solymar, nedaleko centra Varadera.

Popis

Hotel Barceló Arenas Blancas ****, Varadero: 3 restaurace (z toho 2 a la carte), 2 bary, dětské hřiště, dětský klub, obchod se suvenýry, internet.Rozlehlá pláž s jemným bílým pískem u hotelu.

Sport a zábava

Hotel Barceló Arenas Blancas ****, Varadero: Bazén s oddělenou částí pro děti, tenis, plážový volejbal, fitness centrum, sauna, masáže (za poplatek), stolní tenis, biliár, basketbal, nemotorové vodní sporty (šlapadla, windsurfing), diskotéka, animační programy. Za poplatek: potápěčské centrum cca 300 metrů od hotelu, 18- ti jamkové golfové hřiště nedaleko hotelu.

Ubytování

Hotel Barceló Arenas Blancas ****, Varadero: Koupelna s WC, fén, klimatizace, sat. TV, telefon, lednička, trezor, balkón či terasa.Na pokoji lze ubytovat max. 2 dospělé osoby + 2 děti nebo 3 dospělé osoby. Příplatek za pokoj s výhledem na moře 400,- Kč/osoba/noc.

Stravování

Hotel Barceló Arenas Blancas ****, Varadero: All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy i večeře formou bufetu v hlavní restauraci, snacky a neomezená konzumace nealko a místních alkoholických nápojů během dne.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha, odbavení 2,5 hodiny před plánovaným odletem. Přílet na Kubu do Varadera. Uvítání na letišti, transfer do hotelu ve světoznámém letovisku Varadero. Ubytování, nocleh.

Den 2: POBYT VE VARADERU: Pobyt v hotelu ve Varaderu s programem all inclusive. Největší turistické letovisko Kuby Varadero se velice rychle rozvíjí, probíhá zde výstavba velice kvalitních hotelů s kvalitními službami. Pláž s jemným, prachovým bílým pískem a pozvolným vstupem do vody se táhne v délce více jak 20 km a nabízí ideální podmínky ke koupání, opalování a vodním sportům. Oblíbený program all inclusive zahrnuje snídani, oběd i večeři formou švédských stolů, občerstvení během dne, neomezenou konzumaci nealkoholických i alkoholic kých nápojů místní výroby včetně vynikajících místních koktejlů a širokou nabídku sportovních aktivit a nemotorizovaných vodních sportů. Během dne i večer hotely pořádají animační programy pro hotelové hosty včetně hlídání dětí. Rovněž doporuču jeme využít širokou nabídku fakultativních výletů - jednodenní výlet do Havany (cca 74,- CUC), plavbu lodí s proskleným dnem (cca 25, - CUC), Jungle Tour (cca 40,- CUC) či návštěvu místního delfinária s možností focení delfínů i plavání s těmi to fascinujícími mořskými živočichy! Večer doporučujeme návštěvu některého z místních barů, kde si můžete zatancovat i pobavit se při salse, její rytmus je velmi nakažlivý. Pobyt ve Varaderu dopo ručujeme zkombinovat s tří denním pobytem v Havaně, která se pyšní bohatou historií a mnoha zajímavými koloniálními stavbami!

Den 11: ODLET DO PRAHY: Volno na koupání a opalování, vodní sporty. Odpoledne transfer na letiště ve Varaderu a odlet do Prahy.

Den 12: PŘÍLET DO PRAHY: GOLFOVÉ HŘIŠTĚ

Den 12: Varadero golf club se nachází nedaleko cen tra Varadera u hotelu Melia Las Ameri cas. Velmi kvalitní hřiště s 18-ti jamkami, par 72, 6.269 metrů, bylo postaveno již v roce 1927. Součástí golfového areálu je driving range, 2 putting greeny, chipping green. Možnost golfové akademie pod vedením golfových profesionálů.

Den 12: Orientační ceny služeb: - green fee 18 jamek - 70,- CUC - green fee 9 jamek - 48,- CUC - pronájem vozíku - 50,- CUC - pronájem bagu a holí - 33,- CUC

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat