Vyhledat zájezd

Hotel Be Live Experience Varadero

Kuba, Varadero

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní
Doprava Letecká
Počasí
32 °C - Oblačno
32 °C - Oblačno
Cena za osobu od 50 990 Kč

Dostupných: 22 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená Dovolená a golf

Poloha

Be Live Experience Varadero ****, Varadero: Hotel se nachází přímo u pláže, nedaleko centra Varadera, cca 30 km od letiště Varadero.

Popis

Be Live Experience Varadero ****, Varadero: Bazén, dětský klub, 4 restaurace (z toho 3 a la carte), 3 bary, kavárna, noční klub, salon krásy, obchod se suvenýry, konferenční místnost.Rozlehlá pláž s jemným bílým pískem u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu bez poplatku.

Sport a zábava

Be Live Experience Varadero ****, Varadero: Tenis, sauna, plážový volejbal, fitness centrum, aerobik, minigolf, stolní tenis, animační programy, kurzy tance, půjčovna jízdních kol, vodní sporty (katamarán, šnorchlování, kajak, windsurfing). Za poplatek: masáže, 18-ti jamkové golfové hřiště nedaleko hotelu, hotelový lékař, internet.

Ubytování

Be Live Experience Varadero ****, Varadero: Koupelna s WC, fén, klimatizace, sat. TV, telefon, menší chladnička, trezor, balkón.Na pokoji lze ubytovat max. 2 dospělé osoby + 1 dítě nebo 3 dospělé osoby.

Stravování

Be Live Experience Varadero ****, Varadero: All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy i večeře formou bufetu v hlavní restauraci, snacky a neomezená konzumace nealko a místních alkoholických nápojů během dne.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně, odbavení 2 hodiny před plánovaným odletem. Přílet na Kubu do Havany či Varadera. Uvítání na letišti, transfer do hotelu ve světoznámém letovisku Varadero, které je od Havany vzdáleno 140 km (necelé 2 hodiny jízdy). Ubytování, nocleh.

Den 2: POBYT VE VARADERU: Pobyt v hotelu ve Varaderu se snídaní, polopenzí či s programem All Inclusive. Největší turistické letovisko Kuby Varadero se velice rychle rozvíjí, probíhá zde výstavba velice kvalitních hotelů s kvalitními službami. Pláž s jemným, prachovým bílým pískem a pozvolným vstupem do vody se táhne v délce více jak 20 km a nabízí ideální podmínky ke koupání, opalování a vodním sportům. Oblíbený program All Inclusive zahrnuje snídani, oběd i večeři formou švédských stolů, občerstvení během dne, neomezenou konzumaci nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby včetně vynikajících místních koktejlů a širokou nabídku sportovních aktivit a nemotorizovaných vodních sportů. Během dne i večer hotely pořádají animační programy pro hotelové hosty včetně hlídání dětí. Rovněž doporučujeme využít širokou nabídku fakultativních výletů - jednodenní výlet do Havany (cca 74,- CUC), plavbu lodí s proskleným dnem (cca 32, - CUC), Jungle Tour (cca 40,- CUC) či návštěvu místního delfinária s možností focení delfínů i plavání s těmito fascinujícími mořskými živočichy! Večer doporučujeme návštěvu některého z místních barů, kde si můžete zatancovat i pobavit se v rytmu nakažlivé hudby - salsy. Pobyt ve Varaderu doporučujeme prodloužit o třídenní pobyt v Havaně, která se pyšní bohatou historií a mnoha zajímavými koloniálními stavbami!

Den 8: ODLET DO PRAHY: Volno na koupání a opalování, vodní sporty. Odpoledne transfer na letiště v Havaně či Varaderu a odlet do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat