Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Be Live Experience Las Morlas

Kuba, Varadero

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Be Live Experience Las Morlas
Be Live Experience Las Morlas Resort
Hotel Be Live Las Morlas
Hotel Be Live Las Morlas
Počasí
30 °C - Oblačno
30 °C - Oblačno
Cena za osobu od 29 190 Kč

Dostupných: 255 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění

Stravování

All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.

Poloha

Hotel Be Live Experience Las Morlas má 143 pokojů, obklopuje ho udržovaná tropická zahrada a pláž s bílým pískem. Hotel se cca 10 km od centra města Varadero, cca 30 km od mezinárodního letiště ve Varaderu, letiště v Havaně je vzdáleno cca 160 km od hotelu.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Kuba, přílet do Kubu, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Kuby, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na Kubu jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Popis

Recepce, 3 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 2 bary, plážový bar, bazény, dětské hřiště, dětský klub od 8-12 let a miniklub od 4-7 let, lázně, masáže, zdravotní centrum, sejf na recepci, místnost na uschování zavazadel, 24 hodin denně dostupný doktor, Wi-fi v areálnu hotelu za poplatek. Písčitá pláž u hotelu.

Sport a zábava

Občasné animační programy pro dospělé i děti, posilovna, stolní tenis, volejbal, aerobic, šachy, vodní sporty na pláže: plachtění, kajaky. . . 18tijamkové golfové hřiště je vzdáleno cca 3 km od hotelu.

Ubytování

Klimatizace, koupelna se sprchou a WC, fén, minibar a sejf za poplatek, kabelová televize se satelitem, telefon,.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat