Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Grand Memories Varadero

Kuba, Varadero

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Počasí
26 °C - Skoro zataženo
26 °C - Skoro zataženo
Cena za osobu od 39 990 Kč

Dostupných: 65 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Popis

Hotel má vzdušnou recepci 24 hodin denně, bazén a sluneční terasu, na pláži slunečníky a lehátka zdarma. Pro své hosty pořádá každodenní a každovečerní animační program. Za příplatek pak hosté mohou navštívit spa centrum s masážemi apod. Hotel má několik restaurací. Hlavní bufetovou, a´la card restauraci v asijském nebo italském stylu, dále restauraci připravující mořské plody, nebo Gourmet retauraci. Několik barů, lobby bar, bar v divadle, snack bary u bazénů, pool bary, cigar bar a diskotéku. Krásná dlouhá bílá pláž s jemným pískem je přímo u areálu hotelu. LET S PŘESTUPEM.

Stravování

All inclusive program zahrnuje: snídaně (7.00-10.00), oběd (13.00-15.00), večeře (18.30-22.00) v bufetu v hlavní restauraci; 2x za pobyt večeře v restauraci a la carte (rezervace nutná); Občerstvení v určených barech (24 hodin); nealkoholické nápoje, vybrané místní a vybrané importované alkoholické nápoje nastavit bar (24 hodin);.

Ostatní

- přímo na krásné pláži - velký areál s s širokým zázemím - bohatý All Inclusive program.

Poloha

Velmi oblíbený hotel, který leží přímo na krásné bílé pláži. Hotel je ideální volbou pro páry, ale i pro rodiny s dětma. Má velkou udržovanou zahradu. Vzdálenost od letiště v Havaně je cca 160 km.

Sport a zábava

Hotel pořádá rozličné animační programy, za příplatek jsou k dispozici masáže, spa centrum, potápění a vodní sporty na pláži.

Ubytování

Hotel disponuje celkem 1.100 pokoji. K dispozici jsou pokoje standard a superior (na vyžádání), které jsou větší. Všechny pokoje mají balkon a koupelnu s WC. V pokojích je satelitní TV, trezor, telefon a minibar. Všechny pokoje jsou maximálně pro 3 dospělé osoby.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat