Vyhledat zájezd

Hotel Iberostar Tainos

Kuba, Varadero

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotelový komplex Iberostar Tainos
Iberostar Tainos
Iberostar Tainos 4****
Počasí
28 °C - Oblačno
28 °C - Oblačno
Cena za osobu od 30 590 Kč

Dostupných: 125 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a golf

Ubytování

Iberostar Tainos ****, Varadero: Koupelna, WC, fén, klimatizace, TV, telefon, lednička, trezor (za poplatek), balkon nebo terasa.Na pokoji lze ubytovat maximálně 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + 2 děti. Za příplatek 400,- Kč/osoba/noc ubytování v bungalovu.

Stravování

Iberostar Tainos ****, Varadero: All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy i večeře formou bufetu v hlavní restauraci, snacky a neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů během dne.

Poloha

Iberostar Tainos ****, Varadero: Hotel se nachází v hotelové zóně cca 10 km od centra Varadera.

Popis

Iberostar Tainos ****, Varadero: Rozlehlá, bílá písečná pláž, přímo u hotelu.3 restaurace (z toho 2 a la carte), 5 barů, dětské hřiště, obchod se suvenýry, internet (za poplatek).

Sport a zábava

Iberostar Tainos ****, Varadero: 3 bazény, dětský bazén. All Inclusive program zahrnuje: fitness centrum, saunu, tenis, plážový volejbal, biliár, stolní tenis, centrum vodních sportů: katamarán, kajak, windsurfing, šlapadla. Animační programy - večerní show. Za poplatek: masáže.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně, odbavení 2 hodiny před plánovaným odletem. Přílet na Kubu do Havany či Varadera. Uvítání na letišti, transfer do hotelu ve světoznámém letovisku Varadero, které je od Havany vzdáleno 140 km (necelé 2 hodiny jízdy). Ubytování, nocleh.

Den 2: POBYT VE VARADERU: Pobyt v hotelu ve Varaderu se snídaní, polopenzí či s programem All Inclusive. Největší turistické letovisko Kuby Varadero se velice rychle rozvíjí, probíhá zde výstavba velice kvalitních hotelů s kvalitními službami. Pláž s jemným, prachovým bílým pískem a pozvolným vstupem do vody se táhne v délce více jak 20 km a nabízí ideální podmínky ke koupání, opalování a vodním sportům. Oblíbený program All Inclusive zahrnuje snídani, oběd i večeři formou švédských stolů, občerstvení během dne, neomezenou konzumaci nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby včetně vynikajících místních koktejlů a širokou nabídku sportovních aktivit a nemotorizovaných vodních sportů. Během dne i večer hotely pořádají animační programy pro hotelové hosty včetně hlídání dětí. Rovněž doporučujeme využít širokou nabídku fakultativních výletů - jednodenní výlet do Havany (cca 74,- CUC), plavbu lodí s proskleným dnem (cca 32, - CUC), Jungle Tour (cca 40,- CUC) či návštěvu místního delfinária s možností focení delfínů i plavání s těmito fascinujícími mořskými živočichy! Večer doporučujeme návštěvu některého z místních barů, kde si můžete zatancovat i pobavit se v rytmu nakažlivé hudby - salsy. Pobyt ve Varaderu doporučujeme prodloužit o třídenní pobyt v Havaně, která se pyšní bohatou historií a mnoha zajímavými koloniálními stavbami!

Den 8: ODLET DO PRAHY: Volno na koupání a opalování, vodní sporty. Odpoledne transfer na letiště v Havaně či Varaderu a odlet do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat