Vyhledat zájezd

Hotel Paradisus Varadero

Kuba, Varadero

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Paradisus Varadero
Hotel Paradisus Varadero Spa
Paradisus Varadero
Paradisus Varadero Resort & Spa
Počasí
30 °C - Jasno
Cena za osobu od 53 290 Kč

Dostupných: 499 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění

Poloha

Hotel je umístěn na jedné z nejkrásnějších pláží ve Varaderu s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře. Hotel leží v překrásné tropické zahradě. Vzdálenost od letiště ve Varaderu cca 30 km a 12 km od centra Varadera.

Popis

Vstupní prostorná hala s recepcí, 6 restaurací, 4 a la carte, gourmet Turkey, italská Stella di Mare, španělská a Steak House, 1 bufetová restaurace a 1 plážová Grill/Buffet Cairi. 4 bary, 1 velký bazén, dětský bazén, plážové osušky a lehátka u bazénu i u pláže, konferenční místnost, půjčovna aut, internetový kout, SPA a salon krásy, obchod se suvenýry, fitness a sauna, tenis, minibowling, 3 tenisové kurty, stolní tenis, lázeňské služby, denní a noční animační programy, lekce tance a španělštiny, parking.

Ubytování

Prostorná a luxusně vybavená studia umístěná ve 28 patrových a dvoupatrových budovách. Klimatizace, minibar, kávovar, trezor, koupelna, WC, vysoušeč vlasů a župan, telefon, SAT/TV, žehlička a žehlicí prkno. Balkon nebo terasa.

Stravování

All inclusive.
All inclusive: plná penze formou bufetu, možnost využití restaurací a la carte (nutná rezervace a formální oblečení), celodenní lehké občerstvení na barech, neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů, vybrané dovozové alkoholické nápoje, nemotorizované vodní sporty: tenis, šipky, lukostřelba, fitness, volejbal, katamarán, zkušební ponor v bazénu, kajaky, kolo.

Ostatní

Luxusní hotel přímo u pláže, u jedné z nejkrásnějších pláží ve Varaderu, vhodné pro náročné klienty. .

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat