Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Kermia Beach Bungalow

Kypr, Ayia Napa

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Kermia Beach
Počasí
8 °C - Možnost deště
8 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 30 190 Kč

Dostupných: 225 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Popis

Hlavní budova je moderně zařízená, zahrnuje recepci, společenskou místnost, restaurace, bar, konferenční sál, a mini-obchod, kde lze zakoupit jídlo, pití, knihy, suvenýry atd. Hotel má vlastní písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře, hostům jsou k dispozici vedlejší rozsáhlé pláže, bazény, coctail-bar, plážové slunečníky a lehátka jsou zdarma. Pro milovníky sportu Kermia Beach nabízí 5 tenisových kurtů, volejbal, basketbal, lukostřelba, minigolf, tělocvična, sauna a aerobic u bazénu. Předností v této oblasti je možnost využití jízdy na kolečkových bruslích, půjčovna jízdních kol. Pro děti je zde dětský bazén a dětské hřiště, pořádají se zde dětské hry, je možnost placeného hlídání dětí s bohatým programem. Bary a restaurace poskytují komfortní služby, servírují čerstvé mořské plody, místní a mezinárodní speciality.

Poloha

Přímo u soukromé pláže.
Hotel je postaven v atraktivní oblasti přímo u moře na závětrné straně Cape Greco, na jihovýchodním cípu Kypru a je pouze 4 km od centra Agia Napy.

Ubytování

Jsou zde 3 typy bungalovů z kterých je možno vybírat. Typ A: studia s jednou obytnou ložnicí, koupelna s příslušenstvím, plně vybavená kuchyňka.Typ B: bungalovy s jednou ložnicí a speciálně odděleným pokojem, koupelna s příslušenstvím, plně vybavená kuchyňka. Typ C: bungalovy se dvěmi ložnicemi, obývákem, koupelna s příslušenstvím, plně vybavená kuchyňka. Bungalovy jsou postaveny v místním kyperském stylu, stylový nábytek, telefon s přímou volbou, vysoušeč vlasů, TV se satelitem, 4 rádiové kanály, za příplatek klimatizace.
Jsou zde 3 typy bungalovů z kterých je možno vybírat. Typ A, B, C: studia s jednou přistýlkou a apartmány s možností 2 přistýlek jsou plně vybavené, kuchyňka, stylový nábytek, telefon s přímou volbou, vysoušeč vlasů, TV se satelitem, 4 rádiové kanály, za příplatek klimatizace.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.

Ostatní

Luxusní hotel u soukromé pláže.
Nádherná písečné pláž luxusní hotel, nadstandardní služby 3 typy bungalovů ideální pro aktivní dovolenou .
Luxusní hotel s vysokým standardem, vynikající poloha, nádherné pláže s jemným pískem, ideální místo pro aktivní dovolenou.
Http:/www.kermiabeachbungalow.com.cy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat