Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Noah´s Ark Deluxe & Spa

Kypr, Bafra

Strava All inclusive, All inclusive light, Ultra All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Noah´s Ark Deluxe & Spa - klub Firáček
Noah´s Ark Deluxe Hotel
Noah´s Ark Hotel
Počasí
26 °C - Jasno
26 °C - Jasno

Dovolená s dětmi

Ubytování

Standardní pokoje ve vilkách: 2lůžkové pokoje s velkou francouzskou postelí a jedním lůžkem, bez možnosti přistýlky (2. dítě možné ubytovat bez nároku na lůžko), s koupelnou/WC, fénem, klimatizací, LCD TV, minibarem (pivo, voda a nealkoholické nápoje - doplnění 1x denně zdarma), trezorem, WiFi, balkonem/terasou; pokoje v hlavní budově (pouze pro osoby nad 16 let): stejné vybavení jako ve vilkách - na vyžádání.

Stravování

Ultra all inclusive.
All inclusive: plná penze formou bufetu vč. nápojů; 10.00-24.00 hod. nealkoholické a alkoholické nápoje v místech a časech určených hotelem (bar na pláži, bar u bazénu u vilek, cukrárna v hlavní budově, bar u aquaparku - otevřen v době provozu skluzavek - pouze nealkoholické nápoje) - z ultra all inclusive jsou vyjmuty čerstvé ovocné džusy, balené nápoje a turecká a importovaná káva; občerstvení během dne: 12.30-16.30 hod. v baru na pláži, 24.00-02.00 hod. lehký půlnoční bufet, doplnění minibaru denně - voda, nealkoholické nápoje, pivo.

Ostatní

Moderní hotelový komplex u krásné písčité pláže s azurově průzračným mořem. Kvalitní služby a místo pro klidně strávenou dovolenou.

Poloha

Rozsáhlý komplex hlavní budovy a vilek u písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, cca 30 km od Famagusty, cca 70 km od letiště Ercan.

Popis

Vstupní hala s recepcí, restaurace, 3 a la carte restaurace, bary, 3 bazény, slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži (zdarma), kasino (vstup od 25 let), wellness centrum, tenisové kurty, plážový volejbal, minigolf.

Pro děti: dětské hřiště, bazén se skluzavkami a tobogánem - otevírací doba aquaparku cca 10.00-12.00 hod. a 14.00-17.30 hod. miniklub, dětská postýlka (na vyžádání - zdarma).

,Internet: WiFi - v prostorách cukrárny zdarma, v dalších částech areálu za poplatek.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Kypr v lokalitě Bafra nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat