Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Crystal Rocks

Kypr, Famagusta

Strava All inclusive, All inclusive light
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Crystal Rocks - klub Firáček
Hotelový komplex Crystal Rocks + Hotelový komplex Simena
Hotelový komplex Crystal Rocks - klub Firáček
Počasí
31 °C - Jasno
Cena za osobu od 8 990 Kč

Dostupných: 29 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark

Poloha

Menší hotelový komplex bungalovů a patrových vilek zasazený v krásné zahradě, u menší písčité pláže (v moři místy oblázky nebo kameny), cca 15 km od přístavního města Famagusta (nákupní možnosti) - spojení možné taxi nebo hotelovým minibusem (za poplatek), cca 50 km od letiště Ercan.

Popis

V hlavní budově recepce se směnárnou, restaurace, bar, 2 bazény - z toho 1 součástí aquaparku (v provozu v letních měsících), slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži (zdarma - počet míst omezen).Pro děti: dětský bazén a aquapark, dětská postýlka na vyžádání zdarma (v rámci možné obsazenosti pokoje - místo přistýlky).dětský klub Firáček funguje v hotelu od 01.07. do 31.08.2018.Internet: WiFi v recepci za poplatek (cca 10 EUR/týden).

Ostatní

Menší komplex bungalovů zasazených ve středomořské zahradě s vlastním aquaparkem přímo u pláže, dobrý tip pro nenáročné klienty za výhodnou cenu.

Stravování

All inclusive.
All inclusive: plná penze formou bufetu vč. nápojů (nealkoholické místní rozlévané nápoje, pivo, víno); 10.30-22.30 hod. lokální rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje (pivo, víno, tvrdý alkohol) a odpolední káva - v místech a časech určených hotelem.

Ubytování

Jednoduše zařízené pokoje v patrových vilkách/bungalovech v zahradě, koupelna/WC, fén, telefon, SAT/TV, minilednička, centrálně řízená klimatizace (s možností regulace teploty na vyžádání), většina pokojů s balkonem/terasou; pokoje mezonetového typu pro větší počet osob.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat