Vyhledat zájezd

Acapulco Resort Hotel

Kypr, Kyrenia

Strava All inclusive, LIGHT ALL INCLUSIVE, Light All Inclusive, Polopenze, Soft all inclusive, light all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Acapulco Beach Resort
Acapulco Resort Convention & Spa Hotel
Hotel Acapulco
Hotel Acapulco Beach Resort
...
Počasí
17 °C - Oblačno
Cena za osobu od 12 480 Kč

Dostupných: 152 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark Dovolená a potápění

Poloha

Rozlehlý komplex 3 hotelových budov a bungalovů zasazených v zeleni, přímo u krásné písčité pláže s pozvolným vstupem do vody (v moři místy oblázky nebo kameny); do centra Kyrenie cca 10 km (spojení hotelovým shuttle busem za poplatek), od letiště Ercan cca 30 km.

.

Popis

Vstupní hala s recepcí, restaurace s terasou (výhled na moře), snack bar u pláže, bar u bazénu, bar v lobby, velký bazén se skluzavkami a tobogány (v provozu zpravidla červen-září), slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži (zdarma), plážové osušky (zdarma), vnitřní bazén s jacuzzi, wellness centrum, menší posilovna, směnárna, konferenční místnosti, kasino, plážový volejbal, plážový fotbal, basketbal, obchod se suvenýry, animační programy.

,Pro děti: dětský bazén, dětské hřiště, skluzavky a tobogány, dětský lunapark (za poplatek), dětská postýlka (zdarma).

,Internet: WiFi za poplatek.

Ubytování

Příjemně zařízené pokoje v bungalovech v krásné zahradě plné zeleně nebo moderně zařízené pokoje v hotelové budově (s balkonem), koupelna/WC, fén, klimatizace (centrální s možností individuální regulace), SAT/TV, minilednička, trezor.

.

Ostatní

Jeden z nejvyhledávanějších hotelů na Kypru u krásné 1 km dlouhé pláže se zlatým pískem, pozvolným vstupem do vody, tobogány a skluzavkami.
Poznámka: pro omezený prostor hotelového pokoje při plné obsazenosti (2 dospělé osoby a 2 děti) doporučujeme ubytování v bungalovech, které jsou prostornější.

Stravování

All inclusive.

All inclusive: plná penze formou bufetu v hlavní restauraci (rozlévané místní nealkoholické nápoje, lokální pivo, víno); rozlévané místní nealkoholické a alkoholické nápoje 10.00-24.00 hod. v baru u pláže, čepovaná voda k dispozici na všech barech 10.00-24.00 hod. káva/čaj a ovoce + sušenky 16.30-17.30 hod. v baru u pláže.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat