Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Acapulco Resort Hotel

Kypr, Kyrenia

Strava All inclusive, LIGHT ALL INCLUSIVE, Light All Inclusive, Light all inclusive, Polopenze, SOFT ALL INCLUSIVE, Soft all inclusive, light all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Acapulco Beach Resort
Acapulco Resort Convention & Spa Hotel
Hotel Acapulco - Dotované Pobyty 50+
Hotel Acapulco - Dotované pobyty 50+
...
Počasí
19 °C - Jasno
19 °C - Jasno
Cena za osobu od 17 680 Kč

Dostupných: 102 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark Dovolená a potápění

Stravování

All inclusive.
All inclusive: plná penze formou bufetu v hlavní restauraci (rozlévané místní nealkoholické nápoje, lokální pivo, víno); rozlévané místní nealkoholické a alkoholické nápoje 10.00-24.00 hod. v baru u pláže, čepovaná voda k dispozici na všech barech 10.00-24.00 hod. káva/čaj a ovoce + sušenky 16.30-17.30 hod. v baru u pláže.

Popis

Vstupní hala s recepcí, restaurace s terasou (výhled na moře), snack bar u pláže, bar u bazénu, bar v lobby, velký bazén se skluzavkami a tobogány (v provozu zpravidla červen-září), slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži (zdarma), plážové osušky (zdarma), vnitřní bazén s jacuzzi, wellness centrum, menší posilovna, směnárna, konferenční místnosti, kasino, plážový volejbal, plážový fotbal, basketbal, obchod se suvenýry, animační programy.Pro děti: dětský bazén, dětské hřiště, skluzavky a tobogány, dětský lunapark (za poplatek), dětská postýlka (zdarma).Internet: WiFi za poplatek.

Ubytování

Příjemně zařízené pokoje v bungalovech v krásné zahradě plné zeleně nebo moderně zařízené pokoje v hotelové budově (s balkonem), koupelna/WC, fén, klimatizace (centrální s možností individuální regulace), SAT/TV, minilednička, trezor.

Ostatní

Jeden z nejvyhledávanějších hotelů na Kypru u krásné 1 km dlouhé pláže se zlatým pískem, pozvolným vstupem do vody, tobogány a skluzavkami.
Poznámka: pro omezený prostor hotelového pokoje při plné obsazenosti (2 dospělé osoby a 2 děti) doporučujeme ubytování v bungalovech, které jsou prostornější.

Poloha

Rozlehlý komplex 3 hotelových budov a bungalovů zasazených v zeleni, přímo u krásné písčité pláže s pozvolným vstupem do vody (v moři místy oblázky nebo kameny); do centra Kyrenie cca 10 km (spojení hotelovým shuttle busem za poplatek), od letiště Ercan cca 30 km.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat