Vyhledat zájezd

Hotel Le Chateau Lambousa - Dotované Pobyty 50+

Kypr, Kyrenia

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně, Soft all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Chateau Lambousa
Hotel Le Chateau Lambousa
Hotel Le Chateau Lambousa - Dotované pobyty 50+
Hotel Le Chateau Lambousa - Senior
...
Počasí
29 °C - Jasno
Cena za osobu od 10 980 Kč

Dostupných: 83 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená pro seniory

Poloha

Komfortní hotelový rezort La Chateau Lambousa je situován v lokalitě Lapta/Kyrenia, která se právem řadí k perlám Středozemního moře. Od letiště Ercan je rezort vzdálen 45 km.

Ostatní

Náš názor: Hotelový rezort nabízející vysokou úroveň ubytování a služeb, vhodný pro náročnou klientelu jak pro rodiny s dětmi, tak i pro manželské páry.
Poznámka: Příplatek za neobsazené lůžko / pokoj 1/1 +5 990 Kč/týden. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Ubytování

Komfortně vybavené dvoulůžkové bungalovy s možností až dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení, fén, klimatizace, TV, minibar, trezor (za poplatek). Bungalovy nabízí výhled do zahrady nebo k bazénu.

Stravování

POLOPENZE - snídaně i večeře formou švédských stolů.

Popis

Vstupní hala s recepcí a směnárnou, výtah, hlavní hotelová restaurace, lobby s WiFi připojením (zdarma), konferenční místnost, posilovna, wellness, 3 venkovní bazény (lehátka a slunečníky zdarma). Součástí hotelu je rovněž dětský koutek, stolní tenis, mini klub pro děti ve věku 5-12 let.
Veřejná písečná pláž 200 m, plážový servis (za poplatek), sportovní atrakce
na pláži - jízda na banánu, vodní lyžování apod. (vše za poplatek).
Vstupní hala s recepcí a směnárnou, výtah, hlavní hotelová restaurace, lobby, konferenční místnost, WiFi v prostorách lobby. Součástí hotelu je rovněž dětský koutek, stolní tenis, mini klub pro děti ve věku 5-12 let, bazén s lehátky a slunečníky.
Nejbližší písečná pláž (veřejná) 200m (plážový servis není k dispozici). 2x denně ZDARMA doprava na hotelovou pláž (3 min.) - Camelot Beach Club. Vstup do klubu pro hotelové hosty zdarma, sportovní atrakce na pláži (jízda na banánu, vodní lyžování apod. za poplatek).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat