Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Acapulco Beach § Spa

Kypr, Kyrenia

Strava All inclusive, Light All Inclusive, Light all inclusive, Polopenze, SOFT ALL INCLUSIVE, Soft all inclusive, light all inclusive, soft all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Acapulco Beach & Spa
Acapulco Beach Resort
Acapulco Resort Convention & Spa Hotel
Acapulco Resort Hotel
...
Počasí
25 °C - Jasno
Pobyty u moře Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark Pobytové zájezdy

Popis

Krásná písečná pláž spozvolným vstupem. Slunečníky, osuškya lehátka zdarma.
Prostorná hala srecepcí smožností Wifi ZDARMA vlimitovaném časovém úseku, restaurace sterasou, aquaparky, vnitřní bazén s jaccuzi, Spa & beauty centrum (služby za poplatek), posilovna, směnárna, konferenční místnosti, kasino, plážový volejbal, obchod se suvenýry, parkoviště. Odpočinkový bazén s krásným výhledem na moře pouze pro dospělé najdete vedle restaurace.

Sport a zábava

Pestré animační programy pro děti i dospělé, večerní představení, dětské hřistě, lunapark za poplatek, diskotéka, tenis, aquapark, šipky, posilovna, vířivka, stolní tenis, kasíno, masáže za poplatek.

Ubytování

Hotelové pokojeve třech hlavních budovách jsou po rekonstrukci a nabízí možnost jedné přistýlky.Pokoje vevilkáchjsou dvoulůžkové, oproti hotelovému pokoji jednodušeji zařízené, s možností až dvou přistýlek. Do vybavení patří koupelna sesoc. zařízením, fén, klimatizace, TV/SAT, balkon nebo terasa, trezor, mini-bar i připojení WiFi (zdarma pouze v limitovaném čase) jsou za poplatek. Vilky nemají balkon ani terasu. U hotelových pokojů možnost výhledu na moře za příplatek.

Stravování

SOFT ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy avečeře formou bohatého bufetu. Mezi hlavními chody se nepodávají snacky / zmrzlina. Vprogramu All inclusive se nabízí rozlévané místní alkoholické a nealkoholické nápoje vrestauraciběhem jídel, vbaru u pláže od10:00 do 24:00 hod. Zpoplatněné jsou nápoje - fresh juice, turecká káva, nápoje vlahvích a plechovkách, všechny nápoje v ostatních barech vareálu.

Poloha

Luxusní hotelový komplex přímo u jedné z nejkrásnějších písečných pláží Severního Kypru nabízí ubytování v hotelových pokojích a vilkách.Přístavní město Kyrenia je vzdáleno necelých 10 km. Z resortu do centra je možné využít spojení hotelovým autobusem několikrát denně za poplatek. Hotel uspokojí svými službami i náročnější klientelu arodiny s dětmi.Letiště se nachází 28 km od resortu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Kypr v lokalitě Kyrenia nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat