Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Korineum Beach & Golf Resort

Kypr, Kyrenia

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Korineum Golf & Beach Resort
Hotel Korineum Golf & Spa
Hotel Korineum Golf And Beach Resort
Počasí
21 °C - Možnost deště
21 °C - Možnost deště

Dovolená s dětmi Dovolená a golf

Popis

Oblázkovo písečná pláž a pláž s travnatou teráskou a molem je vzdálena od hotelu cca 6 minut , transfer ZDARMA zajišťuje hotel dle rozvrhu 3x denně, po domluvě pro větší skupinu (od 6osob) možno i v jiný čas. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky zdarma, bar s občerstvením. Poloha hotelu vybízí i k individuálnímu poznávání ostrova zapůjčeným vozidlem.Osušky na pláž a k bazénu jsou ZDARMA. Prostorná hala s recepcí, Wifi připojení na recepci ZDARMA, bazén pro dospělé, dětský bázén i hřiště, fitness, sauna a lázně (služby za poplatek). Hotel nabízí program tenisové i golfové školy, stoly na bridge a kulečník. Do města Kyrenie a zpět je možné využít hotelového autobusu dle jízdního řádu ZDARMA.

Poloha

Pohádkový luxusní hotelový resort byl postaven před pěti lety na nádherném vyvýšeném místě, odkud je výhled na rozlehlé golfové greeny a mořské pobřeží. Hotel je oázou klidu a splňuje požadavky i náročnější klientely. Doporučujeme všem, kteří milují krásná panoramata, dobré jídlo, nové vybavení pokojů, čistotu, klid a vysokou úroveň hotelých služeb.

Ubytování

Všechny pokoje jsou prostorné, vybaveny novým nábytkem s vlastním balkonem nebo terasou, koupelna a WC, fén, SAT/TV, trezor. Minibar za poplatek. Superior Sea View, Elite a Elite room sea view možné rezervovat za příplatek na vyžádání.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Kypr v lokalitě Kyrenia nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat