Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel San Remo

Kypr, Larnaca

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Letecká
Počasí
26 °C - Jasno
26 °C - Jasno

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Brno, Ostrava) na Kypr, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - den do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Kypru, let na trase do Prahy (Brna Ostravy)

Popis

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bazén se sluneční terasou a lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, restaurace, bar, možnost připojení k internetu, možnost výměny měna na recepci a možnost půjčení auta, také na recepci. Hotel se nachází pouhých 150 metrů od menší písečno & oblázkové pláže, velká písečná pláž je vzdálena asi 1,5 km od hotelu a dá se na ni dojít příjemnou procházkou podél pobřeží.

Poloha

San Remo je jednoduchý menší hotel. Leží v okrajová části Larnacy, cca 5 kilometrů od letiště a asi 1500 metrů od centra letoviska, plného nákupních a zábavních možností. I v nedalekém okolí hotelu se samozřejmě nacházejí restaurace a obchody. Menší oblázkovo & písečná pláž se nachází asi 150 metrů od hotelu, velká písečná pláž je vzdálena asi kilometr a půl a dá se k ní dojít příjemnou procházkou podél pobřeží. Tento hotel doporučujeme klientům vyhledávajícím příjemné jednoduché ubytování za velmi dobrou cenu.

Ubytování

K vybavení každého pokoje patří koupelna s WC, balkon, telefon, satelitní televize a trezor.

Stravování

Tento hotel nabízíme ve variantách se snídaní a polopenzí.

Sport a zábava

Příznivci aktivněji strávené dovolené mohou využít pestrou nabídku vodních sportů na pláži, nebo některý z námi nabízených fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Kypr v lokalitě Larnaca nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat