Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Navarria Hotel

Kypr, Limassol, Agios Tychonas

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Navaria
Cena za osobu od 15 990 Kč

Dostupných: 102 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Popis

Písečná pláž přecházející do oblázkové a moře s pozvolným vstupem jsou vzdáleny cca 170 m (přes rušnou silnici). K pláži je možné dojít cestou z kopečka přes hotel nebo cestou od hlavního vchodu, cca 220 m.Vstupní hala s recepcí, salónek s krbem, výtah, společenská místnost s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (za poplatek cca 2€/15 minut), vnitřní a venkovní bar, snackbar, kavárna, restaurace, konferenční sály, pokojová služba (10:00–23:30, za poplatek), prádelna a čistírna (za poplatek), zahrada, parkoviště. Osušky k bazénu nebo na pláž (cca 10€/záloha, z toho 8€ se vrací). Wifi v prostoru recepce a na některých pokojích zdarma.

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek (cca 6€/set/den). Sauna (za poplatek cca 5€/hodina), masáže (na vyžádání, za poplatek), kosmetické služby (na vyžádání, za poplatek). Kulečník (za poplatek cca 1€/hra), tenis (cca 10€/hodina + poplatek za večerní osvětlení cca 3,50€/hodina), stolní tenis (zdarma). Hotel pro své hosty obvykle pořádá během hlavní sezóny cca 3x týdně (v cizím jazyce) večery s živou hudbou.

Ubytování

V tomto pětipatrovém hotelu je celkem 130 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky), které jsou vybaveny koupelnou se sprchou a vanou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem,TV se satelitním příjmem a hudebním kanálem, chladničkou, trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, na bazén, zahradu a směrem k moři. Výhled na moře je za příplatek. Žehlička a žehlicí prkno (zdarma) – možnost zapůjčení na recepci. Jednolůžkové pokoje jsou jen na vyžádání. Některé pokoje mohou být propojené (jen na vyžádání). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

Formou polopenze nebo za příplatek ALL INCLUSIVE (viz popis). Snídaně a večeře - švédský stůl. Předem je možné přikoupit si plnou penzi (obědy).ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE O přesném rozsahu stravy a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu Snídaně (07:00-09:30) a večeře (18:30-20:30) formou švédského stolu. Obědy (12:30-14:30) formou bufetu nebo servírovaného menu (dle aktuální obsazenosti hotelu). Jídla jsou podávána v hlavní hotelové restauraci Berengaria Během obědů a večeří neomezená konzumace domácího (bílého a červeného) vína, točeného piva (značka Kappa), vody a ovocných džusů Lehké občerstvení ve formě snacků od 10:30-11:30 a 15:00-17:00 v baru CornaroALL INCLUSIVE ZAHRNUJE: O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu Snídaně (07:00-09:30) a večeře (18:30-21:00) formou švédského stolu. Obědy (12:30-14:30) formou bufetu nebo servírovaného menu (dle aktuální obsazenosti hotelu). Jídla jsou podávána v hlavní hotelové restauraci Berengaria Během obědů a večeří neomezená konzumace domácího červeného a bílého vína, točeného piva, vody a ovocných džusů Lehké občerstvení ve formě snacků od 10:30-12:00 a 15:00-18:00 v baru Cornaro u bazénuLehké občerstvení ve formě studených snacků od 22:00-23:00 v baru Cornaro u bazénu Odpolední filtrovanou kávu a čaj od 16:30-17:30 Zmrzlinu (kopečkovou) od 10:00-18:00 v baru Cornaro u bazénu Neomezenou konzumaci rozlévaných místních nealkoholických nápojů (voda, ovocné šťávy a džusy, teplé nápoje - filtrovaná káva a čaj) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, domácí bílé a červené víno, gin, vodka, rum, tequilla, ouzo, whiskey , likéry a koktejly) od 10:00-23:00 v baru Cornaro u bazénu Konzumace po 23:00 se hradí extra.Formou polopenze plus nebo za příplatek ALL INCLUSIVE (viz popis). Snídaně a večeře – švédský stůl. Předem je možné přikoupit si plnou penzi (obědy).ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE O přesném rozsahu stravy a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu Snídaně (07:00-09:30) a večeře (18:30-20:30) formou švédského stolu. Obědy (12:30-14:30) formou bufetu nebo servírovaného menu (dle aktuální obsazenosti hotelu). Jídla jsou podávána v hlavní hotelové restauraci Berengaria Během obědů a večeří neomezená konzumace domácího (bílého a červeného) vína, točeného piva (značka Kappa), vody a ovocných džusů Lehké občerstvení ve formě snacků od 10:30-11:30 a 15:00-17:00 v baru CornaroLehké občerstvení ve formě studených snacků od 22:00-23:00 v baru Cornaro Neomezenou konzumaci rozlévaných místních nealkoholických nápojů (voda, ovocné šťávy a džusy, teplé nápoje - filtrovaná káva a černý čaj) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, domácí bílé a červené víno, ouzo, brandy, likéry, koktejly dle nabídky, gin, vodka, bílý rum, tequilla, ouzo, whiskey, zivania) od 10:00-22:00 v baru Cornaro V případě ztráty náramku s označením all inclusive hotel účtuje poplatek 10€ za nový.

Ostatní

Dobrá poloha Přátelský personál Tradiční hotel Blízko k moři.WWW: www.navarriahotel.com.

Poloha

Žádaný hotel s velmi příjemnou atmosférou je postaven v tradičním kyperském stylu. Nachází se v oblasti zvané Agios Tychonas ve městě Limassol. Centrum je vzdáleno cca 5 km, zastávka pravidelné městské linky (velmi frekventované spojení) je kousek od hotelu (cca 100 m). V okolí se nachází několik restaurací, barů, obchodů se suvenýry i potravinami, jsou zde též možnosti denní i noční zábavy. Nad hotelem je ve vzdálenosti cca 150 m dálnice, která je spojnicí mezi Paphosem a Larnakou.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat