Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Aloe Hotel

Kypr, Paphos

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Počasí
24 °C - Možnost deště
24 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 18 270 Kč

Dostupných: 3 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Popis

Nejbližší městská pěkná písečná pláž s pozvolným vstupem do vody je od hotelu vzdálena cca 150 m, kde se nachází veškeré vybavení – pronájem slunečníků a lehátek, převlékárny, sprchy, toalety, malá restaurace. Cesta na pláž je přes silnici.Vstupní hala s recepcí, 4 výtahy, vnitřní bar, kavárna, vnitřní a venkovní restaurace, 2 konferenční místnosti, zlatnictví, obchod se suvenýry, kadeřnictví, salónek pro stolní hry, herna, internetový koutek (za poplatek cca 4,50€/30 minut, cca 7€/hodina), zahrada, parkoviště. Pokojová služba (06:00–23:00, za poplatek) Hlídání dětí je možné zajistit za poplatek (cca 12€/hodina).Osušky (pouze k bazénu) za vratnou zálohu cca 10€/pokoj. Wifi v prostoru recepce i na pokojích zdarma.

Poloha

Velmi příjemný hotel zasazený do pěkné zahrady se nachází v klidnější oblasti letoviska Paphos, která je přezdívaná „Malou paphoskou riviérou“. Nejbližší bary, restaurace a obchod – cca 50 m. Od centra je vzdálen cca 15 minut chůze, od rybářského přístavu cca 30 minut. Autobusová zastávka je jen cca 50 m od hotelu. Během pobytu doporučujeme navštívit vyhlášenou písečnou pláž Coral Bay, kam se lze pohodlně dopravit místním linkovým autobusem. Zde je bohatá nabídka vodních sportů (za poplatek). Více informací o místním autobusovém spojení naleznete na www.pafosbuses.com. V sezóně 2016 stála jízdenka cca 1,50€/jedna cesta, cca 5€/celý den, cca 15€/týden, cca 2,50€/noční jízda (od 21:00), děti do 6 let neplatily a od 6 let bylo jízdné jako u dospělých osob. Info k meziměstským autobusům lze dohledat nawww.intercity-buses.com.

Sport a zábava

Vnitřní bazén (vyhřívaný obvykle v časovém rozmezí od 08:00 do 19:00 hodin - v období od cca začátku listopadu do konce března), 2 venkovní bazény (i s dětskou částí), venkovní dětské brouzdaliště, slunečníky a lehátka u venkovního bazénu (zdarma), na pláži (za poplatek). Služby Spa centra - fitcentrum (zdarma), sauna, jacuzzi (3x během pobytu sauna nebo jacuzzi po dobu 30 minut zdarma, následně za poplatek cca 10€/30 minut/ každá služba), masáže (za poplatek od cca 35€). Tato nabídka se nevztahuje na termín 13.10. - 24.10.2016!!!!!. Upozorňujeme, že děti mohou využívat fitcentra a služeb Spa centra pouze v doprovodu rodičů. 2 tenisové kurty (zdarma, za poplatek cca 7,50€/pronájem raket a míčků, noční osvětlení - za poplatek), elektrické hry (za poplatek), stolní tenis (zdarma), kulečník (za poplatek cca 2€/hra), velký dětský koutek v zahradě. Ve vzdálenosti cca 14 - 18 km od hotelu se nachází 3 golfová hřiště. Hotel pořádá po celý rok téměř každý den večery s živou hudbou a cca 1x za 14 dní folklórní večer.

Ubytování

V tomto čtyřpatrovém hotelu je celkem 272 pokojů (1-, 2 lůžkových s možností jedné přistýlky).Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem (cca 8 kanálů) a hudebními kanály, balkónem s výhledem do vnitrozemí nebo na moře. Boční výhled na moře (SSV) a přímý výhled na moře (SV) jsou za příplatek. Některé pokoje jsou přizpůsobené i pro postižené osoby, též jsou zde pokoje propojené (na vyžádání). Chladnička (za poplatek cca 3€/den), trezor na pokoji (za poplatek cca 2,15€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

Formou polopenze plus (v ceně sklenička vína pro dospělé a pro děti ovocný džus. POZOR: Tato nabídka platí na jarní termíny - odlet 16.5., 23.5. a od 24.10.2016. Tedy tato nabídka se nevztahuje na termín 13.10. - 24.10.2016). Snídaně i večeře formou švédského stolu.All inclusive zahrnuje: Popis dle katalogu - do každého řádku jedna zarážkaPopis dle katalogu - do každého řádku jedna zarážka.

Ostatní

Zdarma 3x během pobytu možnost využití sauny nebo jacuzzi dobrá poloha pěkné interiéry chutná a pestrá strava.WWW: www.aloe-hotel.com.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat