Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Aloe

Kypr, Paphos

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Počasí
32 °C - Jasno
Dovolená s dětmi Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Popis

Vstupní hala s recepcí, 4 výtahy, vnitřní bar, kavárna, vnitřní a venkovní restaurace, 2 konferenční místnosti, zlatnictví, obchod se suvenýry, kadeřnictví, salónek pro stolní hry, herna, internetový koutek (za poplatek cca 4,50€/30 minut, cca 7€/hodina), zahrada, parkoviště. Pokojová služba (06:00–23:00, za poplatek) Hlídání dětí je možné zajistit za poplatek (cca 12€/hodina).Osušky (pouze k bazénu) za vratnou zálohu cca 10€/pokoj. Wifi v prostoru recepce i na pokojích zdarma.Nejbližší městská pěkná písečná pláž s pozvolným vstupem do vody je od hotelu vzdálena cca 150 m, kde se nachází veškeré vybavení – pronájem slunečníků a lehátek, převlékárny, sprchy, toalety, malá restaurace. Cesta na pláž je přes silnici.

Ubytování

Web Hotelu: www.aloe-hotel.com.V tomto čtyřpatrovém hotelu je celkem 272 pokojů (1-, 2 lůžkových s možností jedné přistýlky).Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem (cca 8 kanálů) a hudebními kanály, balkónem s výhledem do vnitrozemí nebo na moře. Boční výhled na moře (SSV) a přímý výhled na moře (SV) jsou za příplatek. Některé pokoje jsou přizpůsobené i pro postižené osoby, též jsou zde pokoje propojené (na vyžádání). Chladnička (za poplatek cca 3€/den), trezor na pokoji (za poplatek cca 2,15€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

Formou polopenze nebo za příplatek ALL INCLUSIVE (viz popis). Snídaně i večeře formou švédského stolu. All Inclusive zahrnuje:

  • O přesném rozsahu stravy, časů a služeb All Inclusive jsou klienti informování po příjezdu do hotelu
  • Snídaně (07:00 - 10:00), obědy (12:30 - 14:30) a večeře (19:00 - 21:30) formou švédského stolu. Obědy mohou být servírované (menu) - v případě nižší obsazenosti hotelu (na začátku a na konci sezóny)
  • Lehké občerstvení ve formě snacků (10:30 - 12:00 a 15:30 - 17:00) v Café Paradiso
  • Zmrzlinu (kopečkoou) v Café Paradiso (10:30 - 12:00 a 16:00 - 18:00)
  • Neomezenou komzumaci rozlévaných místních nealkoholických a místních alkoholických nápojů v baru u bazénu během dne, Moonlight Baru (ve večerních hodinách) od 10:00 - 23:00
  • Podávány jsou tyto místní nápoje: teplé nápoje - filtrovaná káva, espresso, cappuccino, řecká káva a ledová káva/Frappé, čaj, horká čokoláda, nealko nápoje (voda, ovocné šťávy, džusy), mléčné shaky. Alhokolické nápoje - točené pivo, domácí bílé a červené víno, brandy, Zivania, Commandaria, whiskey, voda, rum, gin, likéry, koktejly (každý den jiná nabídka)
  • Podáván je pokaždé 1 nápoj na osobu při jedné ojednávce
  • Alkoholické nápoje nejsou podávány osobám mladsším 18 let
  • Hosté s All Inclusive jsou označeni páskou kolem zápěstí, kterou obdrží po příjezdu do hotelu
  • Konzumace po 23:00 se hradí extra
.

Poloha

Velmi příjemný hotel zasazený do pěkné zahrady se nachází v klidnější oblasti letoviska Paphos, která je přezdívaná „Malou paphoskou riviérou“. Nejbližší bary, restaurace a obchod – cca 50 m. Od centra je vzdálen cca 15 minut chůze, od rybářského přístavu cca 30 minut. Autobusová zastávka je jen cca 50 m od hotelu. Během pobytu doporučujeme navštívit vyhlášenou písečnou pláž Coral Bay, kam se lze pohodlně dopravit místním linkovým autobusem. Zde je bohatá nabídka vodních sportů (za poplatek). Více informací o místním autobusovém spojení naleznete na www.pafosbuses.com. V sezóně 2016 stála jízdenka cca 1,50€/jedna cesta, cca 5€/celý den, cca 15€/týden, cca 2,50€/noční jízda (od 21:00), děti do 6 let neplatily a od 6 let bylo jízdné jako u dospělých osob. Info k meziměstským autobusům lze dohledat nawww.intercity-buses.com.

Sport a zábava

2 venkovní bazény (i s dětskou částí), venkovní dětské brouzdaliště, slunečníky a lehátka u venkovního bazénu (zdarma), na pláži (za poplatek cca 7,50€/set/den). Vnitřní bazén (vyhřívaný obvykle v časovém rozmezí od 08:00–19:00 od cca začátku listopadu do konce března). Služby Spa centra – fitcentrum (zdarma), sauna a jacuzzi (za poplatek cca 10€/30 minut/každá služba), masáže (za poplatek od cca 35€). 2 tenisové kurty (zdarma, za poplatek cca 7,50€/pronájem raketa míčků, noční osvětlení zde je), elektrické hry (za poplatek), stolní tenis (zdarma), kulečník (za poplatek cca 2€/hra), velký dětský koutek v zahradě. Ve vzdálenosti cca 14–18 km od hotelu se nachází 3 golfová hřiště. Hotel pořádá po celý rok zhruba 5x za týden večery s živou hudbou a cca 1x za 14 dní folklórní večer. Vnitřní bazén (vyhřívaný obvykle v časovém rozmezí od 08:00 do 19:00 hodin - v období od cca začátku listopadu do konce března), 2 venkovní bazény (i s dětskou částí), venkovní dětské brouzdaliště, slunečníky a lehátka u venkovního bazénu (zdarma), na pláži (za poplatek). Služby Spa centra - fitcentrum (zdarma), sauna, jacuzzi (3x během pobytu sauna nebo jacuzzi po dobu 30 minut zdarma, následně za poplatek cca 10€/30 minut/ každá služba), masáže (za poplatek od cca 35€). Tato nabídka se nevztahuje na termín 13.10. - 24.10.2016!!!!!. Upozorňujeme, že děti mohou využívat fitcentra a služeb Spa centra pouze v doprovodu rodičů. 2 tenisové kurty (zdarma, za poplatek cca 7,50€/pronájem raket a míčků, noční osvětlení - za poplatek), elektrické hry (za poplatek), stolní tenis (zdarma), kulečník (za poplatek cca 2€/hra), velký dětský koutek v zahradě. Ve vzdálenosti cca 14 - 18 km od hotelu se nachází 3 golfová hřiště. Hotel pořádá po celý rok téměř každý den večery s živou hudbou a cca 1x za 14 dní folklórní večer.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Kypr v lokalitě Paphos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat