Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Vilnius Grand Resort

Litva, Vilnius

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 8 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Počasí
-1 °C - Sněžení
-1 °C - Sněžení

Eurovíkendy

Stravování

snídaně

Ubytování

185 komfortních pokojů a suit laděných do příjemných přírodních barev. Pokoje jsou vybavené klimatizací, LCD televizí, trezorem, minibarem a bezdrátovým připojením k internetu zdarma. K pokojům patří koupelna v mramoru.

Poloha

Krásný luxusní hotel Vilnius Grand resort se nachází pouhých 30 km od mezinárovního letiště Vilnius uprostřed panenské přírody a obklopují ho březové lesy s množstvím jezer, mezi nimiž se v těsné blízkosti hotelu vine skvělé 18-ti jamkové mistrovské golfové hřiště.

Popis

Hotel Vilnius Grand Resort nabízí 2 restaurace s klasickou evropskou kuchyní s francouzským nádechem, velký vyhřívaný krytý bazén, wellness centrum, fitness centrum, 4 tenisové kurty, volejbalová a basketbalová hřiště, K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení, kažodenní bezplatná kyvadlová doprava do centra Vilniusu.

Sport a zábava

Skvělým místem pro odpočinek a načerpání nových sil je zdejší výborné lázeňské centrum „Health Club Oasis“ s 20metrovým vnitřním vyhřívaným bazénem, bazénem pro děti, unisex saunou a párou v bazénové části, oddělenou saunou a párou v části šaten, jacuzzi, velkým fitness centrem, fitness programy s cvičitelem, různými druhy masáží a procedur, vitamín barem… K aktivnímu pohybu slouží běžecké a cyklistické tratě kolem hotelu, možnost rybolovu, lukostřelby, výletu horkovsdušným balónem, jízdy na koních a také návštěva Vilniusu. Vilnius Grand Resort nabízí svým hostům zdarma shuttle dopravu do Vilniusu, můžete tedy vyrazit do nejkrásnějšího města pobaltí a blíže poznat jeho památky, muzea a galerie či strávit den nákupy. Velmi zajímavý je také výlet na nedaleký hrad Trakai Island Castle ze 14. století,

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Litva v lokalitě Vilnius nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat