Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Royal Square Hotel

Lotyšsko, Riga

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny
Doprava Letecká
Počasí
2 °C - Sněžení
2 °C - Sněžení
Cena za osobu od 12 350 Kč

Dostupných: 31 zájezdů Zobrazit zájezdy

Eurovíkendy

Popis

Stylový Restaurant Desiderata podává rozmanitou snídani formou bufetu a specializuje se na lotyšské a mezinárodní gurmánské pokrmy. Hosté mohou relaxovat v jacuzzi a sauně zdarma. Obsluha recepce je k dispozici nepřetržitě a může zařídit pokojovou službu. K dispozici je také úschovna zavazadel.

Ubytování

Elegantní pokoje s Wi-Fi zdarma, LCD TV, minibarem, trezorem. Na pokojích je pro vás připravena láhev minerální vody a župan.

Poloha

Royal Square Hotel & Suites se nachází v srdci historického centra Rigy, 5 minut pěšky od Národní opery. Je umístěný na hlavní pěší zóně Rigy, která spojuje náměstí u radnice s pomníkem svobody, což jsou oblíbené atrakce města.

Stravování

Snídaně.

Ostatní

Riga je hlavní město Lotyšska a také největší město Pobaltí. Napoleon dokonce nazval Rigu "předměstím Londýna". Nejzajímavější je Staré město se dvěma dominantami – Rižským dómem, který je největším kostelem v celém Pobaltí a Kostelem Sv. Petra. V uličkách staré Rigy se dochovala dosud řada starých kupeckých domů. Za výlet určitě stojí Jurmala, lázeňské středisko u Baltského moře. Výlety: Navštivte jeden z nejstarších skanzenů v Evropě. Výlet s průvodcem v AJ, NJ, ŠJ, IJ, FJ, RJ. Půldenní výlet s průvodcem do přímořského letoviska Jurmala. Výlet dostupný v AJ, FJ, NJ, ŠJ, RJ, IJ. Procházka historickým jádrem Rigy s průvodcem. Výlet je dostupný v AJ, NJ, ŠJ, FJ, IJ, RJ.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat