Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Tajemný Madagaskar

Madagaskar, Kombinace destinací

Strava Dle programu
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Jižní Madagaskar - Ostrov lemurů a baobabů
Krásy nedotčené přírody Madagaskaru
Madagaskar - Zájezd na ostrov lemurů a chameleonů v Indickém oceánu
Madagaskar - ostrov přírodních krás
...
Cena za osobu od 72 240 Kč

Dostupných: 689 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Poznávací zájezdy Plavby

Program

Den 1: PRAHA - ANTANANARIVO: Sraz účastníků na letišti Václava Havla v Praze, předání cestovních dokladů, společný odlet s přestupem na Madagaskar.

Den 2: ANTANANARIVO: Přílet na Madagaskar do hlavního města Antananarivo, přivítání na letišti místním průvodcem/ řidičem, transfer do hotelu v Antananarivu, večeře, nocleh.

Den 3: ANTANANARIVO – ANTSIRABE: Snídaně. Dopoledne prohlídka lemuřího parku s 9 druhy lemurů. Odjezd typickou krajinou náhorních plošin s příjemným klimatem do Antsirabe. Prohlídka Antisirabe, lázeňského městečka s termálními prameny a vulkanickými jezery. Rovněž navštívíte dílnu na zpracování drahých kamenů – gemstones. Nocleh v Antisirabe. (Přejezd cca 169 km/3 hodiny.

Den 4: ANTSIRABE - RANOMAFANA: Snídaně. Průjezd pitoreskní krajinou náhorních plošin s barevnou mozaikou rýžových políček se scénickými vesničkami. Zastávka v malebném městečku Ambositra, které je centrem uměleckých sochařů a řezbářů. Prohlídka místních dílen, možnost nákupu místních vyřezávaných suvenýrů. Příjezd do Ranomafany – národního parku, kde je stále možné spatřit mnoho druhů vzácných ptáků, chameleonů a především stále vzácnějších lemurů. Ubytování v hotelu. Noční procházka s pozorováním nočních druhů lemurů. Nocleh v Ranomafana. (Přejezd cca 310 km/5 hodin).

Den 5: RANOMAFANA - FIANARANTSOA: Snídaně. Ranní procházka národním parkem s pozorováním lemurů, chameleonů, mnoha druhů orchidejí a dalších exotických rostlin. Po obědě odjezd do Fianarantsoy, hlavního centra kmene Betsileo. Nocleh ve Fianarantsoe. (Přejezd cca 85 km/1,5 hodiny).

Den 6: FIANARANTSOA - RANOHIRA: Snídaně. Brzký odjezd do Ranohiry se zastávkou v Ambalavao – komerčním centru jižní oblasti Betsileo, známé především díky lidové tvořivosti místních obyvatel. Zastávka na netradiční místní vinařské farmě a ochutnávka místního vína. Další zastávkou bude dílna Antemoro, kde se tradičním způsobem vyrábí papír a papyrus ze speciálního stromu Avoha. Pozorování nejznámějšího druhu lemurů – Ring-tail lemurs ve volné přírodě v malé přírodní rezervaci. Příjezd do Ranohiry, nocleh. (Přejezd cca 295 km/5,5 hodiny).

Den 7: RANOHIRA: Snídaně. Celodenní návštěva masívu Isalo. Pěší túra národním parkem Isalo, tvořeného pískovci. Procházka unikátními kaňony s endemickou flórou a faunou. Možnost koupání u přírodního jezírka v národním parku. Pozorování západu slunce na romantickém místě, zvaném Okno do Isala. Nocleh v Ranohiře.

Den 8: RANOHIRA - TULEAR – IFATY: Snídaně. Odjezd do Ifaty. Cesta rovnou, polopouštní krajinou, lemovanou majestátnými baobaby, národními stromy Malgašů. Podél cesty rovněž spatříte pestře dekorované hrobky kmene Mahafaly. Příjezd do Tuleár, přesednutí na terénní vozidlo a přesun do letoviska Ifaty. Relaxace na pláži, čas na koupání, opalování, vodní sporty. (Přejezd cca 240 km/4 hodiny + 27 km vozidlem 4x4/1,5 hodiny jízdy).

Den 9: IFATY: Snídaně. Pobyt u moře s polopenzí. Volno na koupání, opalování, šnorchlování či vodní sporty. Nocleh v Ifaty.

Den 12: IFATY – ANTANANARIVO: Snídaně, dopoledne čas na koupání, opalování, relaxaci. Transfer na letiště, vnitrostátní přelet do hlavního města Antananarivo. Transfer do hotelu. V podvečer návštěva rukodělného trhu, možnost nákupů suvenýrů.

Den 13: ANTANANARIVO: Snídaně, dopoledne výlet do Ambohimanga – bývalého sídla králů, jež je zapsáno na listu kulturního dědictví UNESCO. Odpoledne transfer na letiště k odletu s přestupem do Evropy.

Den 14: PŘÍLET DO PRAHY: Let s přestupem do Prahy. Přílet do Prahy.

Den 14: Tento zájezd lze za příplatek prodloužit o další pobyt u moře v Tuleár nebo Nosy Be na Madagaskaru, případně na ostrově Mauritius. Tento zájezd lze prodloužit o návštěvu národního parku Vakona (2 dny/1noc – 6.800,- Kč/dospělá osoba ve dvoulůžkovém pokoji) Tento zájezd lze absolvovat i individuálně v libovolném termínu s anglicky/německy/francouzsky hovořícím řidičem/průvodcem.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat