Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Constance Lodge Tsarabanjina

Madagaskar, Tsarabanjina

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Počasí
25 °C - Déšť
Cena za osobu od 119 990 Kč

Dostupných: 18 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Václava Havla v Praze s mezipřistáním v Paříži. Přílet na Madagaskar do hlavního města Antananarivo, přivítání na letišti a transfer do hotelu. Ubytování, nocleh.

Den 2: ANTANANARIVO: Snídaně, transfer na letiště a odlet vnitrostátní linkou do Nosy Be - romantického ostrova u severozápadního pobřeží Madagaskaru, Anjajavy nebo na ostrov Sainte Marie - opravdová přírodní rezervace s primitivním lesem, rozmanitými druhy rostlin, mořskými mělčinami se spoustou pestrobarevných ryb a hlavně s možností pozorovat velryby od června do září. Uvítání na letišti a transfer mikrobusem do hotelu dle výběru. Pobyt ve zvoleném hotelu. Nocleh.

Den 3: POBYT U MOŘE: Pobyt u moře. Volno na koupání, opalování, vodní sporty či šnorchlování s pozorováním korálů. Doporučujeme využít nabídky lodních výletů za poznáváním nezměrných přírodních krás Madagaskaru.

Den 9: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště, odlet vnitrostátní linkou do Antananarivo a vyčkání na návazný let přes Paříž do Prahy

Den 10: PŘÍLET DO PRAHY:

Ubytování

Constance Lodge Tsarabanjina ****+, Tsarabanjina: Terasa se zahradním nábytkem a výhledem na moře, stropní ventilátor, koupelna se sprchou, WC.

Poloha

Constance Lodge Tsarabanjina ****+, Tsarabanjina: Nově zrekonstruovaný hotel s 21 pokoji ležící na soukromém ostrově Tsarabanjina 60 km severozápadně od Madagaskaru splňuje před stavy o romantické dovolené s potápěním a šnorchlováním.

Popis

Constance Lodge Tsarabanjina ****+, Tsarabanjina: Restaurace, bar, knihovna, obchůdek se suvenýry, na recepci trezor, přípojka k internetu a bezdrátový internet.Tři pláže s bělostným pískem ležící na severu, jihu a západě ostrova o délce 570 metrů.

Sport a zábava

Constance Lodge Tsarabanjina ****+, Tsarabanjina: Tenis, plachtění, volejbal, petanque, za poplatek potápění, sportovní rybaření, masáže, vodní lyže.

Stravování

Constance Lodge Tsarabanjina ****+, Tsarabanjina: All Inclusive - snídaně formou bufetu, servírovaný oběd a večeře a la carte, nalkoholické a alkoholické nápoje místní výroby a vybrané dovozové nápoje během dne.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat