Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Helikon

Maďarsko, Balaton, Keszthely

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní
Doprava Vlastní
Dovolená a kolo Hory a jezera Dovolená s dětmi Pobytové zájezdy

Sport a zábava

Fitness, stolní tenis, aerobic, boccia, nordic walking. Za poplatek: 8 tenisových kurtů a 2 kryté kurty (cca 10 €/h), jízdní kola, šlapadla, jachting, windsurfing, kuželková dráha a biliár.

Poloha

Přímo u Balatonu, blízko veřejné pláže. Balatonská cyklostezka vede přímo kolem hotelu. Centrum městečka Keszhtely cca 1500 m.

Popis

232 pokojů, lobby, restaurace, kavárna na terase, hotelový bar a pivnice. 3 výtahy. Pirátský ostrov pro děti. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma.

Ubytování

Jednolůžkové pokoje Economy (A1A), dvoulůžkové pokoje Economy (A2A) a rodinné pokoje Economy (A4A) svanou, WC, fénem, telefonem, sat. TV, minibarem a balkonem. (A4A): 2 dvoulůžkové pokoje bez spojovacích dveří. Rodinné pokoje (A4D): 2 dvoulůžkové pokoje se spojovacími dveřmi. Dvoulůžkové pokoje Standard (A2B): nově zařízené a svýhledem na jezero. Dvoulůžkové pokoje (A2D). Rodinné pokoje Standard (A4B): 2 dvoulůžkové pokoje bez spojovacích dveří. Rodinné pokoje (A4C): 2 dvoulůžkové pokoje se spojovacími dveřmi. Joker pokoje (A2S/A4S): zde ušetříte, protože výběr polohy a vybavení pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

All inclusive. snídaně a večeře formou bufetu, oběd výběr z menu o 3 chodech. 11:00-18:00 h. svačina, sladkosti, nealkoholické nápoje, káva a čaj. 12:00-22:00 h. víno, pivo a nealkoholické nápoje.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Maďarsko v lokalitě Balaton nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat