Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Helikon

Maďarsko, Balaton, Keszthely

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní
Doprava Vlastní
Počasí
20 °C - Možnost deště

Dovolená s dětmi Hory a jezera

Ostatní

Parkování: hotelové parkoviště cca 3 €/den; domácí zvíře: cca 10 €/den. Rezervace v CK; lázeňská taxa: cca 1,70 €/osoba/den, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1noc.

Poloha

Rekreační wellness hotel s širokou nabídkou sportovních aktivit je ideálním místěm pro dovolenou s Vašimi dětmi. A také umožňuje dovolenou se psem. přímo u Balatonu. Balatonská cyklostezka vede přímo kolem hotelu. Centrum Keszhthely cca 1500 m.

Popis

blízko veřejné pláže. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. 232 pokojů, lobby, restaurace, kavárna na terase, hotelový bar a pivnice. 3 výtahy. Pirátský ostrov pro děti. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Úschovna kol. WiFi ve veřejných prostorách zdarma. Animace pro děti v hlavní sezóně, minidisco, dětská herna, pestré dětské programy.

Sport a zábava

fitness, stolní tenis, aerobic, boccia, nordic walking. Za poplatek: 8 tenisových kurtů a 2 kryté kurty, jízdní kola, šlapadla, jachting, windsurfing, kuželková dráha a biliárd. zóna s krytým bazénem a saunou. Za poplatek: solárium, masáže, biokosmetické studio a zkrášlovací procedury.

Ubytování

Pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vanou, WC, fénem, telefonem, sat. TV, minibarem a balkonem.

Pokoje (A2B): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Stejné vybavení jako A2A. Výhled na jezero.

Pokoje (A2C): pokoje pro single s dítětem. Stejné vybavení jako A2A.

Pokoje (A1A/A1C): jednolůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Stejné vybavení jako A2A.

Rodinné pokoje (A4B): stejné vybavení jako A2A. 2 dvoulůžkové pokoje bez spojovacích dveří, výhled na jezero.

Rodinné pokoje (A4A): stejné vybavení jako A2A. 2 dvoulůžkové pokoje bez spojovacích dveří.

Rodinné pokoje (B4B): čtyřlůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Stejné vybavení jako A2A. 2 dvoulůžkové pokoje se spojovacími dveřmi. Renovované, s výhledem na jezero.

Rodinné pokoje (B4A): čtyřlůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Stejné vybavení jako A2A. 2 dvoulůžkové pokoje se spojovacími dveřmi.

Stravování

Snídaně, polopenze nebo all inclusive: snídaně formou bufetových stolů, večeře formou bufetových stolů. V čase 15.00-16.00 h. káva a zákusek. Od 21.6. – 4.9. rezervovat pouze all inclusive. snídaně a večeře formou bufetových stolů, oběd výběr z menu o 3 chodech. 11.00-18.00 h. svačina, sladkosti, nealkoholické nápoje, káva a čaj. 11.00-22.00 h. víno, pivo a nealkoholické nápoje. Dětské all inclusive: 1.5.-20.6. a 5.9.-15.11. nealkoholické nápoje (v čase 11.00.20.00 h.), dětské menu o 2 chodech (v čase 12.00-14.00 h.), ovoce, zmrzlina, zákusky (v čase 15.00-16.00 h.).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Maďarsko v lokalitě Balaton nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat