Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Siofok

Maďarsko, Balaton, Siófok

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
13 °C - Oblačno
13 °C - Oblačno

Hory a jezera

Popis

U hotelu mini-golf, nedaleko hotelu možnost tenisu. Centrum Siófoku cca 1 km, v Siofoku doporučujeme návštěvu lázní Galerius Siófok (viz fotogalerie, lázně vzdálené od hotelu cca 5 km), restaurace a obchody cca 50 m.

V hotelu - recepce, restaurace s terasou, bar, wellness zóna (venkovní bazén u hotelu Europa, sauna), hřiště, brouzdaliště u bazénu, stolní tenis, bowling, mini-golf, půjčovna kol, obchod s dárkovými předměty, dětská herna, Wi-Fi připojení k internetu v salónku hlavní recepce a hotelu Európa, kadeřník, kosmetika, pedikúra, manikúra, terasa s možností grilování, konferenční místnost, hotelové parkoviště za příplatek na místě. Dom. mazlíček povolen za poplatek, na vyžádání (dom. mazlíček nesmí na pláž).

Ubytování

Pokoje dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, příslušenství, obvykle balkón, telefon, mini-bar, TV-SAT. Hotel může nabídnout rodinné či propojené pokoje, kdy u rodinných pokojů 2+2 jsou přistýlky pro děti formou palandy. Pokud není k dispozici hotelový pokoj s palandou, lze být ubytován v apartmánovém pokoji hotelu Hungaria. Apartmány pro 2 osoby jsou 2pokojové (pokoje jsou bez pevné přepážky, může být závěs mezi pokoji), příslušenství, max. obsazení 4 osoby (možnost 2 přistýlek).

Stravování

Snídaně formou bufetu. Večeři lze objednat v CK za poplatek (420 Kč/os.).

Poloha

Hotelový komplex 2 hotelů (hotely vedle sebe) na promenádě u jezera Balaton na okraji lázeňského města Siófok s vlastním přístupem k jezeru Balaton a s vlastní hotelovou pláží.
Z Prahy cca 600 km, z Brna 400 km.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Maďarsko v lokalitě Balaton nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat