Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Danubius Health Spa Resort Helia

Maďarsko, Budapešť

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel Helia Spa - EXPRESS balíček
Hotel Helia Spa - Wellness In The City
Počasí
3 °C - Oblačno
3 °C - Oblačno
Cena za osobu od 5 550 Kč

Dostupných: 124 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lázně a wellness

Poloha

Hotel**** s léčebnými a wellness službami se nachází na břehu Dunaje, cca 15 min. od centra města. V blízkosti Markétin ostrov (Margitsziget), z blízké stanice metra se dostanete na náměstí Hrdinů (Heroes' Square), městský park se ZOO, muzeum...

Popis

V době F1 (27.07.- 30.07.2018) a Sziget festivalu (08.08.- 16.08.2018) kapacita a ceny na dotaz.
V termínu prosinec 2017 až březen 2018 bude probíhat rekonstrukce LOBBY BARu - děkujeme za pochopení. Všechny ostatní střediska budou v normálním provozu bez omezení.
Recepce, restaurace Jupiter, kavárna v lobby a u bazénu, plavecký bazén, 2 termální bazény (32-34°C a 36-38°C), Jacuzzi, parní lázeň, sauna, infrasauna, solná jeskyně, Centrum zdraví a wellness, fitness, kosmetika, kadeřnictví, manikúra, pedikúra, solárium, terasa na slunění, masáže, 9 konferenčních a banketových sálů (celková kapacita 400 osob), uzavřené parkoviště.

Sport a zábava

Hotelové bazény.
ZDARMA: bazén, termální bazény, sauna, parní lázeň, whirlpool, Fitness, Wi-Fi.

Ubytování

A) 2 - lůžkové pokoje STANDARD s možností dětské přistýlky, vana+WC, SAT/TV, fén, telefon, rádio, minibar, kávový a čajový servis, Wi-Fi, výhled na město. b) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR s možností dětské přistýlky, vana+WC, SAT/TV, fén, telefon, rádio, minibar, kávový a čajový servis, Wi-Fi, výhled na Dunaj. c) 2 - lůžkový pokoj SUPERIOR PLUS s možností dětské přistýlky, vana+WC, SAT/TV, fén, telefon, rádio, trezor, minibar, kávový a čajový servis, Wi-Fi, výhled na Dunaj, balkon (přistýlky - rozkládací postel - omezují prostor v pokoji). Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.
Celková kapacita: 254 pokojů (5x bezbarierové pro tělesně postižené).

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Ostatní

BUDAPEŠŤ Hlavní město Maďarska přezdívané Perla na Dunaji plné pozoruhodností s pulzujícím centrem, majestátní řekou, vysokými věžemi kostelů, štědrým počtem termálních lázní a skvělou gastronomií a vynikajícími víny. Co rozhodně musíte vidět v Budapešti: • Budova parlamentu • Vidámpark – unikátní zábavný park • Řetězový most • Největší Synagogu Evropy a židovské muzeum • Hrad a hradní komplex • ZOO • Margaretin ostrov • Palác Divů • známé lázně Széchenyi Nenechte si ujít zajímavé akce v Budapešti: • Budapešťský Jarní festival (březen) • Svátek moštu (červen) • Dunajský karneval na vodě (červen) • Festival pálenky a klobásy (září – říjen) • Festival vína a šampaňského (září) • Podzimní festival umění (říjen).
Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard.
Hotelové bazény.
Parkování: Cca 10 €/den.
Pobyt se zvířetem: 20 €/noc.
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. POZN. V termínu prosinec 2017 až březen 2018 bude probíhat rekonstrukce LOBBY BARu - děkujeme za pochopení. Všechny ostatní střediska budou v normálním provozu bez omezení.
Rekreační poplatek: Cca 3 €/den.
Proč hotel Danubius Health Spa Resort Helia Budapest: - termální bazény - konferenční hotel s léčebnými a wellness službami na břehu Dunaje - jen 15 minut od centra města - v blízkosti Markétina ostrova - zastávka autobusu a metra jen několik kroků od hotelu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat