Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Expo Congress Hotel

Maďarsko, Budapešť

Expo Congress Hotel (hlavní fotografie)
  • Expo Congress Hotel (fotografie 2)
  • Expo Congress Hotel (fotografie 3)
  • Expo Congress Hotel (fotografie 4)
  • Expo Congress Hotel (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Doprava Vlastní
Počasí
30 °C – Déšť
Pobytové zájezdy

Poloha

Expo Congress Hotel**** se tyčí 50 metrů nad Budapeští a zaručuje bezkonkurenční výhled na město. Nachází se v blízkosti náměstí Örs Vezér, v sousedství Hungexpo. Hotel je snadno dostupný autem nebo veřejnou dopravou.

Popis

Recepce, restaurace, lobby, Sky bar (v nejvyšším patře), úschovna zavazadel, Wi-Fi, fitness, sauna a parní lázeň, půjčovna aut, parkování.

Ubytování

A) 2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, trezor, Wi-Fi, klimatizace b) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR, Spr.+WC, SAT/TV, trezor, Wi-Fi, set na kávu/čaj, klimatizace Pokoje SUPERIOR s přistýlkou na dotaz.

Stravování

Snídaně.

Doprava

Autobusem z Prahy/Brna do Budapeště (Flixbus 260), zastávka Népliget, autobusová zastávka (konečná zastávka). Pěšky asi 400 m na tramvajovou zastávku Népliget M, odtud tramvají (1) na zastávku Puskás Ferenc Stadion M. Hotel je od tramvajové zastávky vzdálený asi 1,6 km (taxi). Cesta autobusem z Prahy bez přestupu trvá cca 8 h. Cesta autobusem z Brna bez přestupu trvá cca 5 h. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
Vlakem z Prahy/Brna do Budapeště (RegioJet 1031/1035), stanice Budapest-Deli (konečná zastávka). Pěšky asi 200 m na zastávku metra Déli palyaudvar, odtud metrem (M2) na zastávku Pillangó utca. Hotel je od zastávky metra vzdálený asi 1,4 km (taxi). Cesta vlakem z Prahy bez přestupu trvá cca 8 h. Cesta vlakem z Brna bez přestupu trvá cca 5 h. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Program

POZNEJTE BUDAPEŠŤ - ubytování s bufetovou snídaní BONUSY ZDARMA: rekreační poplatek, Wi-Fi, parkování, vstup do fitness a saun.

Ostatní

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Maďarsko v lokalitě Budapešť nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky