Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Health Spa Resort & Grand Hotel Margit Sziget

Maďarsko, Budapešť

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel Margit Sziget - Romantický Ostrov
Hotel Margit Sziget - Wellness Pobyt
Počasí
9 °C - Déšť
9 °C - Déšť
Cena za osobu od 5 220 Kč

Dostupných: 3 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lázně a wellness

Popis

Hotel s úchvatnými termálními lázněmi plnými přírodních horkých léčivých pramenů bohatých na minerální látky. Teplota minerálních pramenů je kolem 34 – 40°C. Tento resort se dělí na dva hotely, moderní budovu Health SPA Resort a secesní historickou budovu Grand Hotel Margit Sziget. Ze secesní budovy Grand Hotelu Margit Sziget vede krytá, vyhřívaná chodba, propojující tento hotel s termálními lázněmi nacházejícími se v nové hotelové budově. Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, lobby a hotelová restaurace se zahradní terasou, kavárna, společenská místnost, konferenční sál, čistírna, kadeřnictví, kosmetika, půjčovna aut, ošetřovna, garáže, uzavřené parkoviště, internetové připojení v celém resortu, wellness centrum, solná jeskyně, fitness. Venkovní bazén otevřený v letních měsících.

Sport a zábava

Zdarma: využití termálních lázní, speciální čas vstupů pro dámy (pondělí, středa, pátek 12-13 hod), aqua jogging, aerobic, step, jóga, pilátes, využití Danubius Premier Fitness Club, župan. Za poplatek: sauna, solárium, masáže, léčebné procedury a hlídání dětí.

Ubytování

Klimatizované pokoje, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, župany, satelitní televize, trezor za poplatek, minibar za poplatek a balkon. V některých pokojích je možné připojení k internetu. K dispozici jsou i pokoje pro tělesně postižené. Pokoje jsou s výhledem na Margaretin ostrov. Pokoj STANDARD - nachází se v historické budově Pokoj PREMIUS - nachází se v moderní budově Maximální obsazenost: 2 dospělí + 1 dítě.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Ostatní


Výhody a nevýhody: Oddělené koupání žen - pondělí/středa/pátek mezi 12:00-13:00.

Poloha

Hotel se nachází uprostřed romantického parku na Margaretině ostrově přímo v srdci Budapešti, je obklopen starými stromy a fragmenty historických staveb (historickými ruinami). Je to hotel s velkými termálními lázněmi plnými přírodních horkých léčivých pramenů bohatých na minerální látky. Teplota minerálních pramenů je kolem 34 - 40 stupňů Celsia.
Hotel poskytuje špičkovou lázeňskou péči, jejíž terapie spočívá ve využití tří přírodních termálních pramenů ostrova. Doporučuje se při léčení pohybového ústrojí.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat