Vyhledat zájezd

Hotel Marmara

Maďarsko, Budapešť

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny
Doprava Letecká , Vlastní
Další názvy
Budapešť Autem - Marmara
Počasí
-2 °C - Skoro zataženo
Cena za osobu od 2 720 Kč

Dostupných: 20 zájezdů Zobrazit zájezdy

Eurovíkendy

Poloha

4* designový hotel umístěný v srdci města hned u Nagykörút (Grand Boulevard). Nejznámější památky a budovy jako je Parlament, Markétin ostrov, bazilika Sv. Štefana atd. jsou v pěším dosahu.

Popis

Konferenční prostory, snídaňová místnost, parkoviště, Wi-Fi, klimatizace, prádelna, bar.

Ubytování

Pokoje ve stylu minimalismu s orientálními dekoracemi. K vybavení každého pokoje patří pracovní stůl, internet, káva/čaj, TV, fén, minibar, klimatizace, telefon s přímou volbou. Nekuřácké pokoje.

Stravování

Snídaně.

Ostatní

Výlety: Výlet do Herendu - největší výrobny porcelánu na světě. Poté cesta k jezeru Balaton, kde následuje tříchodový oběd v maďarské restauraci. Návštěva nejstarších lázní v Maďarsku - Balatonfüred. Každý pátek v 9:00 hod. Výklad ve světových jazycích. Výlet do Gödöllo – bývalá letní rezidence Královny Elizabet (Sissi), 2. největší barokní zámek na světě. Denně kromě PO od 9.00 hod. Vyzvednutí v hotelu. Okružní jízda autobusem se zastávkami u hlavních památek a atrakcí. Poté navštěva budovy Parlamentu. Denně kromě PO, od 9:30 hod. Výklad ve světových jazycích. Vyzvednutí v hotelu. Jízda na lodi po Dunaji s tříchodovou večeří při svíčkách a živé hudbě. Každý pátek a neděli v 18:45 hod. Návštěva druhé světově největší synagogy a židovského muzea, hřbitova a starobylé židovské čtvrti. Každé ÚT, ČT, PÁ, NE od 11.00 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat