Vyhledat zájezd

Velence Resort & Spa

Maďarsko, Budapešť, Střední Maďarsko

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
3 °C - Oblačno

Lázně a wellness

Poloha

Hotel nabízí kombinaci aktivního pobytu u jezera spojeného s relaxací díky perfektnímu wellness zázemí. Ideální pro rodinnou dovolenou.Hotel se nachází na východním cípu jezera, pouhých 45 km od Budapeště. Nákupní možnosti jsou v blízkosti hotelu.

Popis

Hotelová recepce, restaurace, Wi-Fi připojení v celém hotelu zdarma. Vodní svět, který zahrnuje 11 bazénů (vnitřních i venkovních) s termální vodou i relaxační s pitnou vodou, fitness, 2 squashové kurty, bar u recepce a Sunset Beach bar, který je otevřený v letních měsících u bazénů.V hotelu se nachází dětská herna, bazén rozdělený pro děti 0-3 roky a pro děti 4-8 let, hřiště a pískoviště.

Sport a zábava

SPA, zdarma – bazén vnitřní a venkovní (o teplotě 30-32°C, další o teplotě 36°C), venkovní relaxační bazén o teplotě 36°C (UPOZORNĚNÍ: některé bazény s vyšší teplotou jsou pro děti zakázané, je to z bezpečnostně-zdravotních důvodů). Vybrané bazény mají masážní prvky. Venkovní plavecký bazén, saunový svět. Za poplatek: veškeré masáže, lékařské prohlídky, kosmetické a jiné zákroky.

Ubytování

Komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje, koupelna/WC, klimatizace, set na přípravu kávy a čaje, trezor, minibar (za poplatek), Wi-Fi připojení na internet (zdarma). Součástí ubytování jsou i župany (pouze pro dospělé). Maximální obsazenost: 2 dospělí + 1 dítě

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Ostatní

VODA: voda je bohatá na minerály, termální voda je vhodná pro léčbu kardiovaskulárních, gynekologických, nervových a kožních onemocnění. Je také vhodná pro léčbu kloubních onemocnění. Voda je nevhodná pro těhotné, hlavně ve 3. trimestru, pro lidi s vysokým krevním tlakem a před vstupem do horkých bazénů se nedoporučuje požívat alkohol. BUDAPEŠŤ - doporučuje zkombinovat pobyt s návtěvou Budapeště, kde vám můžeme nabídnout městské hotely za příznivé ceny.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Maďarsko v lokalitě Budapešť nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat