Vyhledat zájezd

Hotel Piroska

Maďarsko, Bük

Strava Dle programu, Polopenze
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 3 dny, 4 dny
Doprava Autobusová , Vlastní
Počasí
9 °C - Zataženo
Cena za osobu od 9 490 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poznávací zájezdy Lázně a wellness

Poloha

Hotel Piroska se nachází přímo v centrum města Bük. Veřejné lázně Bük jsou 2 km od hotelu. Hotelový autobus zprostředkovává přístup do lázní Bük zdarma.

Popis

Hotelová recepce, lobby a lobby bar, restaurace, výtahy, Wi-Fi připojení v hotelu zdarma. Wellness - bylo zařízeno v souladu s pravidly Fheng Shui. Vnitřní rekreační bazén s teplotou vody 32-34 °C s vířivkou a masážními tryskami, dětský bazén, venkovní bazén otevřený v sezóně dle počasí (od května do září) - vstup do bazénů je zdarma, wellness a masáže (za poplatek). Svět saun (vstup zdarma) - finská sauna (80-90 °C), bio sauna (50-60 °C), infra sauna (50 °C), turecká lázeň s aromaterapií (43-46 °C, 80-100 % vlhkost), tepidarium (37-39 °C).

Ubytování

Moderně vybavené dvoulůžkové pokoje, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, televize.

Stravování

Polopenze (snídaně formou bufetu, večeře menu 3 chody).

Program

1. den:
Odjezd z Prahy v brzkých ranních hodinách. První zastávka je v lázních Mosonmagyarovár, na hranicích Rakouska a Maďarska. Koupání a relaxace v lázních v Mosonmagyárovár, krátká procházka po městě s průvodcem. Přejezd do hotelu Piroska v lázních Bük. Ubytování a večeře.
2. den:
Volný program a možnost koupání a relaxace v hotelovém wellness. Fakultativně výlet do města Szombathely, prohlídka města, městečko Ják, dále návštěva lázní Sárvár s prohlídkou města a návrat do hotelu.
3. den:
(v termínu 24.9.-28.9. i 4. den) volný program a možnost koupání a relaxace v hotelovém wellness. Fakultativně výlet do města Förted, Balf, Sopron. Cestou zastávka a ochutnávka místních druhů vína.
4. den:
Odjezd od hotelu po snídani. Zastávka ve městě Györ, prohlídka města a koupání v místních lázních, odjezd z lázní v odpoledních hodinách a návrat do ČR.

Ostatní

Hotel v srdci lázeňského centra Bük s bohatými wellness službami. Minimální počet osob - 15.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat