Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartman Hotel Bükfürdő

Maďarsko, Bükfürdö

Strava Dle programu, Plná penze, Polopenze, Snídaně, Strava na vyžádání.
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Relax víkend Bükfürdö
Užijte si dovolenou v lázeňském městě Bük v krásném rodinném penzionu!
Počasí
20 °C - Oblačno
20 °C - Oblačno
Cena za osobu od 999 Kč

Dostupných: 567 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poznávací zájezdy Lázně a wellness

Poloha

Hotel pro nenáročné, který je tvořen 4 budovami (3 budovy s výtahem) - cca 300 - 400 m od termálních lázní. Z Prahy cca 450 km. Město Bükfürdő najdeme u maďarské západní hranice – cca 220 km od Budapešti a 50 km od nádherného města Sopron.

Popis

Hotel, který je ideální pro nenáročné klienty, najdeme v městečku Bükfürdő, v části plné zeleně. Tento hotel je tvořen 4 samostatnými budovami (3 budovy s výtahem) vzdálenými cca 300 - 400 m od termálních lázní. Internet Wi-Fi zdarma, parkování auta u hotelu zdarma. V hotelu Apartman nabízíme našim hostům ve čtyřech samostatných budovách 3 různé typy pokojů. Apartmány mají vybavený kuch. kout. V kuchyni je lednice, sporák, kávovar, nádobí, příbory. K pohodlí našich hostů slouží TV, telefon a v budovách bezplatné Wi-Fi připojení. Stravování (na vyžádání) v protější restauraci Rózsakert (mezi budovou A a B). Popis ubytování: recepce, restaurace, kavárna, opalovací terasa, dětské hřiště, parkování, Wi-Fi internet. Dom. mazlíček povolen za příplatek. V pokojích TV, rádio, telefon, kuch. kout s ledničkou, příslušenství, obvykle balkón.

Místní vody a prameny městečka Bük jsou velmi dobře známé po celé Evropě svými léčivými schopnostmi, zdejší vápnito-hořečnatá a hydro-uhličitá termální voda je vhodná při následujících obtížích: řídnutí kostí, nejrůznější neduhy pohybového aparátu, rehabilitace po ortopedických a neurochirurgických operacích, lumbago, dna, opotřebení chrupavek, následná poúrazová péče. V případech překyselení žaludku nebo zažívacích potížích je místní termální voda doporučována ve formě pitné kůry.

Ostatní

Dětské ceny se 2 dosp. na pokoji. 1-2 děti do 2,99 let na přistýlce ZDARMA. Maďarské státní svátky: 13.4.-17.4., 27.4.-1.5., 5.5.-8.5., 1.6.-6.6., 5.7.-9.7., 28.9.-1.10., 20.10.-23.10. a 16.11.-19.11.2017.

Stravování

Typy stravování

  • Bez jídla.
  • Snídaně.
  • Polopenze.
  • Plná penze.

Možnosti dokoupení stravy - Na vyžádání snídaně za příplatek 140 Kč/os./1x snídaně, na vyžádání oběd za příplatek 280 Kč/os./1x oběd, na vyžádání večeře za příplatek 280 Kč/os./1x večeře. Pro dítě do 2,99 let stravování zdarma. Stravování v protější restauraci Rózsakert (mezi budovou A a B).

Ubytování

  • Apartmán 1pokojový pro 1 osobu.
  • Apartmán 1pokojový: v apartmánu jsou dvě lůžka vedle sebe, tento typ apartmánu je vhodný max. pro 3 dospělé osoby, nebo pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 10 let. (3. dosp. osoba nebo dítě/děti na rozkládacím gauči).
  • Apartmán 1,5pokojový pro 4 dosp. os.: tento typ apartmánu je vhodný pro rodiny. Skládá se z 2 místností, má společnou koupelnu a kuchyňský kout. Je vhodný maximálně pro 5 dospělých, nebo pro 4 dospělé osoby a 2 děti do 10 let. Pozn.: 5. osobě nebo dětem je k dispozici rozkládací gauč.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat