Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Danubius Health Spa Resort Bük

Maďarsko, Bükfürdö

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Hotel Danubius Health Spa Bük
Hotel Danubius Health Spa Resort Bük
Termální lázně v Buku, Danubius Health Spa Resort
Počasí
13 °C - Déšť
13 °C - Déšť
Cena za osobu od 7 560 Kč

Dostupných: 65 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a golf Lázně a wellness

Poloha

Nachází se v klidném přírodním prostředí známých lázní na úpatí Alp, pouhých 25 km od hranice s Rakouskem. Lázeňské centrum se vyznačuje jedním z nejaktivnějších minerálních pramenů ve střední Evropě.
Výtečný hotel pro sportovní nadšence ale i pro páry hledající romantickou dovolenou.

Popis

Děti: Program pro děti (mini disko, animační program, herna, malování) Bowling pro teenegery (za poplatek)
Vstupní hala s recepcí, možnost pronájmu trezoru, lobby a lobby bar, výtahy, hotelová restaurace s terasou, maďarská i mezinárodní kuchyně, bio produkty a dietní stravování, vnitřní termální bazén, internet servis, prádelna, čistírna, hotelové taxi, knihovna, karetní a šachový salonek, Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma, prodej tisku a suvenýrů, 6 konferenčních sálů s kapacitou 150 míst. K vnějšímu vybavení patří sladkovodní bazén, bar u bazénu, lehátka a slunečníky zdarma, hotelová zahrada a hotelové parkoviště.

Sport a zábava

Zdarma: vnitřní termální bazén (37°C), vnitřní a venkovní plavecký bazén (vnitřní 26-28°C, venkovní 25-26°C), zážitkový bazén, vířivka, gymnastika, fitness studio, zahradní šachy, jacuzzi, sauna, parní komora, tenis, squash, aqua class, nordic walking. Za poplatek: solárium, welness a léčebné procedury, minigolf, stolní tenis, bowling, půjčovna kol a biliár. Golfové hřiště je vzdáleno 3 km.

Ubytování

Klimatizované pokoje s koupelnou/WC, vysoušeč vlasů, župany, satelitní televize, telefon, radio, minibar (minerální voda, denně doplňovaná zdarma) a balkon. K dispozici jsou pokoje pro tělesně postižené, alergiky a kuřáky. Pokoj standard Plus - pokoj je částečně rekonstruovaný.

Stravování

ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE: - snídaně, obědy a večeře formou bufetu - káva, čaj, ovocné a zeleninové džusy, jogurt, ovoce - občerstvení v oddělení wellness - odpolední občerstvení – pizza, koláč, zmrzlina, káva, čaj, ovoce - stolní víno, pivo, minerální voda v minibaru je doplňována každý den .

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat