Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Atlantis

Maďarsko, Hajdúszoboszló

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
5 °C - Možnost deště
5 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 5 780 Kč

Dostupných: 17 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená a aquapark Lázně a wellness

Ubytování

Moderní nový designový hotel přímo naproti největšímu vodnímu SPA komplexu v Evropě nabízející elegantní vybavení a rozsáhlou hotelovou wellness zónu a fitnes. Vybavení: recepce, restaurace, bar, wellness zóna (plavecký bazén, bazén s léčivou vodou, dětský bazén, bazén se světelnými a zažátkovými prvky, venkovní hotelový bazén, finská sauna, infrasauna, biosauna, parní lázeň, ledová jeskyně, solná jeskyně, tepidárium, posilovna fitness). Hotel Atlantis 4* poskytuje standardně vybavené 2lůžkové pokoje Superior (ubytování rodiny na vyžádání, přistýlka na vyžádání) moderního vzhledu s klimatizací a bezplatným internetem, příslušenství, balkón obvykle s výhledem na termální koupele Hungarospa a Aqua Palace. Dvoulůžkový pokoj Superior obsazený 1 osobou - ceny v tabulce cen.
Apartmány a luxusní apartmány za příplatek.
Apartmánový hotelový pokoj se skládá ze 2 pokojů, je vhodný pro 2-4 os., ideální pro rodiny s dětmi. Ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkl. pohovkou pro 2 os. V apartmánu se nachází LCD televize, telefon, minibar, elektronický trezor, kabelové internetové připojení. Příslušenství, župany, ručníky, papuče.
Luxusní apartmán s vlastní vířivkou (jacuzzi) je vhodný pro 2-4 osoby, ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkl. pohovkou pro 2 os. V luxusním apartmánu se nachází LCD televize, telefon, minibar, elektronický trezor, kabelové internetové připojení. Příslušenství, župany, ručníky, papuče.
Wellness procedúry hotelu Atlantis (za příplatek): osvěžující masáž, reflexní masáž chodidel, léčebná masáž, medová masáž, atlantská masáž mořskou solí, masáž aromatickým olejem, čokoládová masáž, lymfodrenáž, masáž lávovými kameny, paprikový zábal, baňkování, Thajská masáž nebo např. zábal tváře a kosmetická maska obličeje.
Check-in: od 14 hod., Check-out: do 10 hod.

Popis

Hajdúszoboszló Maďarsko 2017 - nový moderní designový hotel ATLANTIS 4*superior - přímo naproti termálních lázní, které jsou největším SPA komplexem v Evropě!!!
Balíček: Letní prázdniny na 6 a 7 nocí

Jednolůžkový pokoj BEZ PŘÍPLATKU!!!
Z Prahy cca 730 km, z Brna cca 550 km

Hajdúszoboszló – největší lázeňský SPA komplex Evropy. Doporučujeme!
Světoznámé lázně Hajdúszoboszló najdeme ve východním Maďarsku, na okraji slavné Pusty Hortobágy neboli Velké maďarské nížiny a zároveň leží pouze 20 km od druhého největšího maďarského města Debrecenu (starodávné centrum vzdělanosti s velkým počtem památek, plný kultury i historie).
Hajdúszoboszló je nazýváno též „Mekkou revmatiků“ a je známé svými léčebnými lázněmi, které se hojně využívají k léčbě chronických onemocnění pohybového ústrojí - bolesti páteře, onemocnění plotének, neurózy, poúrazové rehabilitace, Bechtěrejova choroba, zažívací a dýchací obtíže, neplodnost, gynekologická a kožní onemocnění apod. Pro zábavu dětí a mládeže doporučujeme velký bazén s umělým vlnobitím, který je největší ve Střední Evropě. Dále písečná mediteránní pláž s palmami, ztroskotaná pirátská loď s majákem atd. Zdejší hydrogen-uhličitanová alkalická voda obsahuje velké množství soli, jódu, železa, bromu, manganu a také např. živice a bitumeny, které spolu s jódem propůjčují léčivým vodám v Hajdúszoboszló typickou temně hnědou barvu. Teplota termální vody je přibližně 32-38°C
Hungarospa Aqua-Palace zážitkové lázně - vodní palác Aqua-Palace o rozloze cca 15.000m2 nabízející širokou škálu služeb a jedinečné prostředí v největším evropském lázeňském komplexu. Vodní palác je přímo napojen na léčebné lázně, pláž a aquapark v Hajduszoboszló.
8 z 20 bazénů Aqua-Palace se nachází v prostředí bazénů v přízemí. Zdejší vybavení: bazén v ledové jeskyni, bazén s kinem, bazén termálních lázní Páva, tropický bazén, římský bazén, mořský bazén a bazén v jeskyni. Další zážitky obohacují koupání v bazénech: vodní masáže, masáže, prameny, proudy, bublinkové lázně, vířivky atd. Rodinné a obří skluzavky jsou připravené pro ty, kdo milují aktivní dobrodružství ve vodě..
Upozorňujeme, že dne 1. ledna 2012 vstoupil na území Maďarska v platnost zákon na ochranu nekuřáků, který zakazuje kouření na veřejných místech. Dodržení tohoto zákona kontrolují příslušné orgány, za porušení zákona se platí pokuta.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat