Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Hungarospa Thermal

Maďarsko, Hajdúszoboszló

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
7 °C - Možnost deště
7 °C - Možnost deště

Dovolená a aquapark Lázně a wellness

Poloha

Světoznámé lázně Hajdúszoboszló najdeme ve východním Maďarsku, na okraji slavné Pusty Hortobágy neboli Velké maďarské nížiny a zároveň leží pouze 20 km od druhého největšího maďarského města Debrecenu (starodávné centrum vzdělanosti s velkým počtem památek, plný kultury i historie). Hajdúszoboszló je nejznámější lázeňské město Velké Planiny – hlavním lákadlem je lázeňský komplex sestávající ze slavných léčivých koupelí, pláže, z Aquaparku a z Aqua-Palace. Lázeňský komplex nabízí svými službami nezapomenutelné zážitky během celého roku nejen pro hosty, kteří se léčí nebo zotavují, ale i pro rodiny s malými či velkými dětmi. Město po dobu 70 let, od doby co tu na povrch vytrysklo horké zřídlo, přijímá hosty toužící po koupeli, odpočinku i uzdravení. Vzduch v přímé blízkosti lázní a taktéž zdejší mikroklima jsou prosyceny výpary jódu, bromu a soli, což blahodárně působí na každého, kdo se do Hajdúszoboszló vydá. Pro zábavu dětí a mládeže doporučujeme velký bazén s umělým vlnobitím, který je největší ve Střední Evropě. Dále písečná mediteránní pláž s palmami, ztroskotaná pirátská loď s majákem atd. Zdejší hydrogen-uhličitanová alkalická voda obsahuje velké množství soli, jódu, železa, bromu, manganu a také např. živice a bitumeny, které spolu s jódem propůjčují léčivým vodám v Hajdúszoboszló typickou temně hnědou barvu. Teplota termální vody je přibližně 32-38°C. Z Prahy cca 730 km, z Brna cca 550 km.

 

Popis

Hungarospa Thermal Hotel v poklidném prostředí přímo u lázeňského komplexu. Vybavení hotelu: restaurace, bar, wellness zóna (vlastní terapeutická sekce s péčí revmatologa, balneo- fyzioterapeutická péče, mikro-elektromagnetická péče (využívá IBR systém), masáže, termální bazény (venkovní + 3 vnitřní), sauna, solárium, solná jeskyně, parní komora), internetový koutek s Wi-Fi, sportovní centrum, obchod s dárky, konferenční místnost, kadeřník, zubař, herna, parkoviště. V HungaroSpa Sport Centre vedle hotelu najdeme hřiště na plážový volejbal, stolní tenis, street-ball, tenisové kurty, fotbalové hřiště, sportovní hala s umělým trávníkem (některé služby za poplatek).

Stravování

Ubytování s polopenzí.

Sport a zábava

Termální lázně 

Kryté termální lázně jsou otevřené po celý rok od 7 do 19 hodin. Složení vody je identické ve všech termálních bazénech, jediným rozdílem je její teplota. Nahnědlá barva vody je způsobena obsahem jódu a ostatních minerálních látek, což je také příčinou toho, proč termální voda bývá nazývána „tekutým zlatem”. Doporučená doba pro koupání v termálních bazénech je 20 minut. Koupání může být opakováno denně s individuálně řízenými přestávkami. V termálních lázních můžete kromě lékařského dohledu požádat o kompletní terapeutický balíček.

Pláž

Bazény rozmístěné v parku o rozloze 30 hektarů jsou otevřené od 1. května do 30. září. Komplex 13 bazénů je mezi návštěvníky velmi oblíben a nabízí příjemné zážitky se širokým výběrem pro všechny věkové kategorie. Nejžhavější novinku pláže představuje bazén „Pobřeží Středozemního moře”, který je největším plaveckým bazénem ve střední Evropě. Středomořská atmosféra je zaručena písečnou pláží, pirátskými loděmi, majákem a řadou palem.

Aquapark 

Aquapark se nachází na pláži, pro vstup je vyžadována jednotlivá vstupenka. Našim návštěvníkům starším 12 let v našem skluzavkovém parku nabízíme 9 typů obřích skluzavek (čtyřdráhová závodní skluzavka, kamikadze, tobogán, „černá díra”, divoká řeka, gigantická skluzavka, Niagara, „velká díra” a twister). Pro děti mladší 10 let nabízíme miniskluzavky, vodní hrad a proudící řeku. Děti starší 10 let mohou vyzkoušet obří skluzavky pouze s prohlášením o souhlasu rodičů. Doprovázející rodiče nebo členové rodiny dostanou pásky na ruku se sníženou cenou.

Aqua-Palace

Kryté lázně Aqua-Palace vítají všechny členy rodiny po celý rok. Exkluzivní lázeňské bazény vodního světa připomínají různá období a místa: tropickou lázeň, lázeň v ledové jeskyni, lázeň v kině, termální lázeň Pávai, lázeň Ganges, románskou lázeň, mořskou lázeň a lázeň v jeskyni. V části dětského světa vítají batolata bazény pro miminka a rodinné bazény, roztomilé figurky zvířat a skluzavky. Jejich celodenní zábava je zaručena hrací místností a hracím domem pro děti. Přebalovací místnost, kojící místnost a místnost pro odpočinek dětí nabízí našim hostům absolutní komfort. Vodní palác navíc k ostatním službám nabízí rozsáhlou řadu wellness služeb: sauna, solárium, masáže, soukromé lázně, relaxační pokoje. Pro sportovní fanoušky nabízíme plavecké bazény, surfování ve stoje, squash a ostatní fitness služby

Ostatní

Dětské ceny se 2 dosp. na pokoji. Dítě do 3,99 let ZDARMA, dítě 4-11,99 let sleva 25% z ceny za hlavní lůžko.

Ubytování

Pokoje 2lůžkové s možností přistýlky, příslušenství, telefon, TV. Pozn.: některé pokoje s malým balkónem, ostatní bez balkónu. Check in: od 14 hod., Check out: do 10 hod.

 

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Maďarsko v lokalitě Hajdúszoboszló nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat