Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Dráva

Maďarsko, Harkány

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 8 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Počasí
3 °C - Zataženo
3 °C - Zataženo

Lázně a wellness

Poloha

Moderní hotel situovaný u termálních lázní, na poklidné místě obklopený zelení.

Popis

U hotelu k dispozici parkoviště, tenisové kurty a sportoviště na míčové hry, pro děti u hotelu dětské hřiště (pískoviště, houpačky, prolézačky). Vedle wellness služeb je tento hotel ideální pro pořádání konferencí a společenských akcí.Popis ubytování: recepce, restaurace, bar, kavárna, wellness zóna (krytý termální bazén, sauna, infra-sauna, solná komora, parní kabina, perličková lázeň, Kneippova terapie, whirlpool, za poplatek masáže a další wellness služby), opalovací terasa se slunečníky, stolky a lehátky, konferenční sál, výtah, parkování. Dom. mazlíček za poplatek. V hotelových pokojích příslušenství, klimatizace, fén, TV-SAT, mini-bar, trezor, telefon, připojení k internetu, župan k zapůjčení pro dosp. os. (Pozn.: župan není povoleno nosit mimo hotelový komplex!).

Pokoje s příslušenstvím, TV-SAT, trezor, mini-bar, internetové připojení, župan pro dosp. os. k zapůjčení.

Ubytování

Hotel nabízí pokoje typu Classic (cca 18 m²): dvoulůžkové pokoje, pokoje Superior ideální pro rodinu s dětmi (cca 40 m²), pokoj rozdělen na obývací část s rozkl. pohovkou pro 2 os. a na část odpočinkovou/spací) a hotelové pokoje typu Suite (pokoj Deluxe) ideální pro rodinu s dětmi (cca 45-50 m², ložnice + obývací pokoj s pohovkou s možností 2 přistýlek).

Stravování

Polopenze (snídaně a večeře formou bufetu).

Doprava

Vlastní doprava. Možnost autobusové dopravy Praha - Brno - Harkány v období duben - září 2017. Více info v CK.

Autobusová doprava Praha - Brno - Harkány v období duben - září 2017. Odjezd autobusu z Prahy - Roztyly v pátek v nočních hodinách v cca 22.30 hod., dále ve směru Brno - Harkány, odjezd z Brna po půlnoci v cca 00.45 hod., příjezd do Harkán v sobotu ráno v cca 7- 8 hod. Návrat do ČR: odjezd z Harkán v sobotu ve směru Brno – Praha v cca 19.30 hod. Příjezd do Brna v neděli v cca 3 hod. ráno, příjezd do Prahy v cca 5 hod. ráno (všechny uvedené časy jsou orientační, budou upřesněny před odjezdem). Dítě do 3,99 let ZDARMA. Nástupní místa za příplatek (na vyžádání v CK): 300,-Kč/osoba – Kolín, Mladá Boleslav, Nymburk, Poděbrady, Tábor. Příplatek 350,-Kč/osoba – Pardubice, Plzeň, Jičín, Rakovník. Příplatek 380,-Kč/osoba – České Budějovice, Hradec Králové, Karlovy Vary, Liberec, Most, Teplice, Ústí n. Labem. Minimální počet osob na svoz: 4 osoby.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Maďarsko v lokalitě Harkány nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat