Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Thermal

Maďarsko, Harkány

Strava Formou bufetu.
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Počasí
10 °C - Déšť
10 °C - Déšť

Lázně a wellness

Doprava

Možnost autobusové dopravy v období duben - září 2017 Praha - Brno - Harkány a zpět za příplatek 1.450 Kč/os. Více info v CK.

Autobusová doprava Praha - Brno - Harkány v období duben - září 2017. Odjezd autobusu z Prahy - Roztyly v pátek v nočních hodinách v cca 22.30 hod., dále ve směru Brno - Harkány, odjezd z Brna po půlnoci v cca 00.45 hod., příjezd do Harkán v sobotu ráno v cca 7- 8 hod. Návrat do ČR: odjezd z Harkán v sobotu ve směru Brno – Praha v cca 19.30 hod. Příjezd do Brna v neděli v cca 3 hod. ráno, příjezd do Prahy v cca 5 hod. ráno (všechny uvedené časy jsou orientační, budou upřesněny před odjezdem). Nástupní místa za příplatek (na vyžádání v CK): 300,-Kč/osoba – Kolín, Mladá Boleslav, Nymburk, Poděbrady, Tábor. Příplatek 350,-Kč/osoba – Pardubice, Plzeň, Jičín, Rakovník. Příplatek 380,-Kč/osoba – České Budějovice, Hradec Králové, Karlovy Vary, Liberec, Most, Teplice, Ústí n. Labem. Minimální počet osob na svoz: 4 osoby.

Poloha

Nově zrekonstruovaný komfortní hotel s léčebně-rehabilitačním vybavením, který se nachází v tichém prostředí, cca 450 m od termálních lázní Harkány. Z Prahy cca 720 km, z Brna cca 520 km.

Popis

V hotelu - recepce, restaurace, wellness zóna (venkovní a vnitřní bazén s termální vodou, bazén s léčebnou termální vodou, fitness, turecká lázeň, solárium, sauna, infra-sauna, vířivka, relax zóna, opalovací terasa, wellness procedury – masáže, magnetoterapie, laserová terapie, bahenní zábaly, kosmetika, kadeřník, pedikúra, manikúra), Wi-Fi ve společných prostorech hotelu, venkovní tenisový kurt, mini-golf, konferenční sál, výtah, k zapůjčení jízdní kolo (dle aktuální dostupnosti), kulečník, parkování u hotelu. Dom. mazlíček povolen, na vyžádání.

Doporučujeme zdejší wellness centrum - venkovní a vnitřní bazén s termální vodou, bazén s léčebnou termální vodou, kdy voda vyvěrající o teplotě 62° obsahuje jako jediná na světě síru rozpuštěnou ve formě plynu…

Ubytování

Pokoje 1 a 2lůžkové Standard s možností přistýlky, příslušenství, fén, TV-SAT, rádio, mini-bar, trezor, telefon, některé pokoje s balkónem, župan k zapůjčení.

Check In: od 14 hod., Check Out: do 10 hod.

Stravování

Polopenze (snídaně a večeře formou bufetu).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Maďarsko v lokalitě Harkány nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat