Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmenthotel Lidia

Maďarsko, Harkány

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Počasí
-3 °C - Oblačno
-3 °C - Oblačno

Lázně a wellness

Ubytování

Hotelové pokoje apartmánového typu jsou 2 lůžkové s možností přistýlky, příslušenství, vybavený kuch. kout, lednička, TV-SAT, balkón, některé pokoje s klimatizací za příplatek.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupit večeři za příplatek v CK.

Doprava

Vlastní doprava. Možnost autobusové dopravy duben - září 2017 Praha - Brno - Harkány a zpět za příplatek 1.450 Kč/os. Více info v CK.

Autobusová doprava Praha - Brno - Harkány v období duben - září 2017: Odjezd autobusu z Prahy - Roztyly v pátek v nočních hodinách v cca 22.30 hod., dále ve směru Brno - Harkány, odjezd z Brna po půlnoci v cca 00.45 hod., příjezd do Harkán v sobotu ráno v cca 7- 8 hod. Návrat do ČR: odjezd z Harkán v sobotu ve směru Brno – Praha v cca 19.30 hod. Příjezd do Brna v neděli v cca 3 hod. ráno, příjezd do Prahy v cca 5 hod. ráno (všechny uvedené časy jsou orientační, budou upřesněny před odjezdem).

Nástupní místa za příplatek (na vyžádání v CK): příplatek 300,-Kč/osoba – Kolín, Mladá Boleslav, Nymburk, Poděbrady, Tábor, příplatek 350,-Kč/osoba – Pardubice, Plzeň, Jičín, Rakovník. Příplatek 380,-Kč/osoba – České Budějovice, Hradec Králové, Karlovy Vary, Liberec, Most, Teplice, Ústí n. Labem. Minimální počet osob na svoz: 4 osoby.

Popis

Proslulé termální lázně Harkány leží na jihu Maďarska nedaleko chorvatských hranic a mají téměř středomořské podnebí. Zdejší termální prameny jsou známy od roku 1823 a jako jediné na světe obsahují síru rozpuštěnou ve formě plynu. Uvádí se, že se do lidského organismu vstřebává až 150 x rychleji a zrychluje tak látkovou výměnu uvnitř tkáně. Velmi pěkný a v roce 2003 zmodernizovaný lázeňský areál je charakteristický pohodou a klidem, dostatkem místa a příjemnou atmosférou. Součástí areálu jsou rozlehlé parky plné květin. Návštěvníkům jsou k dispozici otevřené i kryté bazény s termální - léčivou vodou a bazénkem pro perličkovou koupel, bazén pro plavce, sauna, odpočívárna, oddělená plocha pro nudisty. Teplota termální vody je cca 34-36°C, teplota sladké vody je cca 24-27°C. Během pobytu je možno navštívit město Pécs, které je vzdáleno půl hodiny jízdy od Harkány. Dalšími oblíbenými turistickými cíli v bezprostřední blízkosti Harkány jsou Siklós a Villány.

V hotelu - recepce, restaurace, bar, wellness zóna (sauna, masáže), zahradní atrium, parkování.

Poloha

Malebný apartmánový hotel v centru města, cca 250 m od termálních lázní Harkány. Ubytování je nabízeno v apartmánech, avšak klient čerpá všechny výhody hotelového ubytování. Z Prahy cca 730 km, z Brna cca 530 km.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Maďarsko v lokalitě Harkány nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat