Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartman Mediterrán

Maďarsko, Harkány

Strava Bez stravy, Snídaně
Ubytování Pension
Délka pobytu 8 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Počasí
3 °C - Zataženo
3 °C - Zataženo

Lázně a wellness

Poloha

Moderní penzion v klidné části města cca 50 m od lázeňského areálu Harkány. Proslulé termální lázně Harkány leží na jihu Maďarska nedaleko chorvatských hranic a mají téměř středomořské podnebí. Zdejší termální prameny jsou známy od roku 1823 a jako jediné na světě obsahují síru rozpuštěnou ve formě plynu. Z Prahy cca 730 km, z Brna cca 530 km.

Popis

Moderní penzion v klidné části města cca 50 m od lázeňského areálu Harkány. V hotelu - snídaňová jídelna, parkování u penzionu.

Ubytování

Apartmány 2-3lůžkové, příslušenství, TV-SAT, kuch. kout, lednička, obvykle balkón.

Stravování

Možnost v CK objednat snídani za poplatek.

Doprava

Vlastní doprava. Možnost autobusové dopravy duben - září 2017 Praha - Brno - Harkány. Více info v CK.

Autobusová doprava Praha - Brno - Harkány v období duben - září 2017. Odjezd autobusu z Prahy - Roztyly v pátek v nočních hodinách v cca 22.30 hod., dále ve směru Brno - Harkány, odjezd z Brna po půlnoci v cca 00.45 hod., příjezd do Harkán v sobotu ráno v cca 7- 8 hod. Návrat do ČR: odjezd z Harkán v sobotu ve směru Brno – Praha v cca 19.30 hod. Příjezd do Brna v neděli v cca 3 hod. ráno, příjezd do Prahy v cca 5 hod. ráno (všechny uvedené časy jsou orientační, budou upřesněny před odjezdem). Nástupní místa za příplatek (na vyžádání v CK): 300,-Kč/osoba – Kolín, Mladá Boleslav, Nymburk, Poděbrady, Tábor. Příplatek 350,-Kč/osoba – Pardubice, Plzeň, Jičín, Rakovník. Příplatek 380,-Kč/osoba – České Budějovice, Hradec Králové, Karlovy Vary, Liberec, Most, Teplice, Ústí n. Labem. Minimální počet osob na svoz: 4 osoby.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Maďarsko v lokalitě Harkány nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat