Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Klasické Apartmány Harkány

Maďarsko, Harkány

Strava Bez stravy, Dle programu, Polopenze, Snídaně
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Apartmány Harkány
Apartmány Mecsek, Tavasz A Fasor
Studia a apartmány
Termální lázně Harkány
...
Počasí
24 °C - Jasno
24 °C - Jasno
Cena za osobu od 3 670 Kč

Dostupných: 24 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poznávací zájezdy Lázně a wellness

Stravování

Bez jídla.

Poloha

Proslulé termální lázně Harkány leží na jihu Maďarska nedaleko chorvatských hranic a mají téměř středomořské podnebí. Zdejší termální prameny jsou známy od roku 1823 a jako jediné na světě obsahují síru rozpuštěnou ve formě plynu.
Z Prahy cca 730 km, z Brna cca 530 km.

Popis

Klasické apartmány (Lanka, Angelika, Hóvirág, Zengő, Olimpia a Erkel) se nacházejí cca 250-800 m od termálních lázní Harkány. V apartmánech příslušenství, kuch. kout, lednička, TV-SAT, některé s balkónem. Parkování u apartmánů.

Ubytování

Apartmány Lanka (cca 10 min. chůze od lázní, dvoulůžkové s přistýlkou a čtyřlůžkové apartmány), apartmány Angelika (jedno a dvoupokojový apartmánový dům cca 450 m od lázní, pokoje 2-4 lůžkové), apartmány Olimpia (v tiché čtvrti, cca 250 m od lázní, pokoje dvoulůžkové, pro děti pískoviště a houpačka, dětský koutek v zahradě), apartmány Hovirág (v tiché části Hárkán, cca 250 m od lázní, pokoje dvoulůžkové). Bezplatné parkování u apartmánu. Pozn.: uvedené fotografie v nabídce jsou typové a ilustrativní!

Doprava

Vlastní doprava. Možnost autobusové dopravy duben - září 2017 Praha - Brno - Harkány a zpět. Více info v CK.

Autobusová doprava Praha - Brno - Harkány v období duben - září 2017. Odjezd autobusu z Prahy - Roztyly v pátek v nočních hodinách v cca 22.30 hod., dále ve směru Brno - Harkány, odjezd z Brna po půlnoci v cca 00.45 hod., příjezd do Harkán v sobotu ráno v cca 7- 8 hod. Návrat do ČR: odjezd z Harkán v sobotu ve směru Brno – Praha v cca 19.30 hod. Příjezd do Brna v neděli v cca 3 hod. ráno, příjezd do Prahy v cca 5 hod. ráno (všechny uvedené časy jsou orientační, budou upřesněny před odjezdem). Nástupní místa za příplatek (na vyžádání v CK): 300,-Kč/osoba – Kolín, Mladá Boleslav, Nymburk, Poděbrady, Tábor. Příplatek 350,-Kč/osoba – Pardubice, Plzeň, Jičín, Rakovník. Příplatek 380,-Kč/osoba – České Budějovice, Hradec Králové, Karlovy Vary, Liberec, Most, Teplice, Ústí n. Labem. Minimální počet osob na svoz: 4 osoby.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat